Słynna aktorka przebrana za Rydzyka tańczy jak szalona. Wystraszyła nawet psa

i

Autor: AKPA Słynna aktorka przebrana za Rydzyka tańczy jak szalona. Wystraszyła nawet psa

Słynna aktorka przebrana za Rydzyka tańczy jak szalona. Wystraszyła nawet psa!

2021-10-30 17:17

Maria Winiarska to słynna aktorka, a prywatnie żona Wiktora Zborowskiego i mama Hanny oraz Zofii Zborowskich. Cała rodzina słynie z niebanalnego poczucia humoru, a dobrą energią często dzieli się z fanami. Tym razem to gwiazda "Barw szczęścia" i "Klanu" zaskoczyła swoim zachowaniem. Słynna aktorka przebrana za Tadeusza Rydzyka tańczy jak szalona! Wystraszyła nawet psa, małą Wieśkę. Musicie to zobaczyć!

Maria Winiarska to mama Zofii Zborowskiej. Młoda celebrytka występuje nie tylko na ekranach kin czy telewizorów, lecz także na swoim profilu instagramowym. Tam pokazuje codzienne życie, ale też dzieli się doświadczeniami czy zwraca uwagę na ważne społeczne problemy. Ostatnio Zofia Zborowska wzięła udział w akcji charytatywnej, którą mocno wypromowała. Dzięki jej zaangażowaniu, udało się zebrać ponad 9 milionów złotych na leczenie pięciomiesięcznej Zosi Bigos, która cierpi na SMA1 - najcięższą postać rdzeniowego zaniku mięśni. W sprawę wciągnęła inne znane osoby, w tym swoją mamę, Marię Winiarską. Aktorka obiecała fanom, że tańczy specjalny taniec szczęścia, jeśli tylko uda się zebrać potrzebną na leczenie małej dziewczynki kwotę. Spełniła obietnicę i zrobiła to w naprawdę spektakularny sposób.

Nie uwierzycie, co zrobiła! Wskoczyła w maskę Tadeusza Rydzyka i zaprezentowała szaloną choreografię. Nie omieszkała zaznaczyć, że popularny duchowny mógłby podzielić się swoim majątkiem i zakończyć wiele podobnych zbiórek: - Jak ja coś obiecam to nie ma to tamto ? powiedziałam, że jeśli uzbieramy te ponad 9 baniek na Zosię, to odtańczę taniec radości ???? maskę mam iście halloweenową, osoby która, gdyby chciała to mogłaby w jednej chwili zakończyć pewnie wszystkie takie zbiorki. P.S. Teraz zbieramy na @filip_kontra_sma_!! Link do zbiorki w moim bio! (KLIK - red.) Dalej kochani! Uratujmy kolejne życie malutkiego dziecka! 

Zabawne wideo w szczytnym celu możecie zobaczyć poniżej. Warto zwrócić uwagę na Wieśkę, czyli psa Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Czworonożny przyjaciel po pewnym czasie zaczyna szczekać. Zapewne jest zdezorientowany, a może to twarz Tadeusza Rydzyka wyzwoliła w Wieśce tyle emocji?

Po dawce pozytywnych emocji zobacz galerię: Zofia Zborowska karmi córeczkę piersią w drogiej restauracji

Sonda
Czy często angażujesz się w akcje charytatywne/zbiórki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany