Socha nie odpuszcza. To może MOCNO zaboleć jej konkurencję

2021-03-05 5:08

Wirus wirusem, a życie toczy się dalej. U Małgorzaty Sochy (41 l.) wręcz imponująco. Znana aktorka nie oddaje pola swoim konkurentkom i właśnie przystąpiła do skoku po kolejną wielką kasę. Oprócz szeregu promocji na Instagramie podpisała kontrakt reklamowy z mercedesem, dostała też nową rolę w serialu!

Tamten rok Socha zamknęła zarobieniem 1,2 mln zł. Wynik imponujący, ale nie dla niej. Zważywszy, że były lata, gdy przekraczała 2 mln. Teraz najwyraźniej chce powtórzyć taki wynik. Oprócz grania w reklamach i promowania produktów w internecie Małgosia zaczęła współpracę z branżą samochodową. Została ambasadorką Mercedesa-Benza.

„Tak oto zaczyna się moja historia z Mercedesem EQC. Już nie mogę się doczekać, kiedy do niego wsiądę. Będę mega ekologiczna, bo jest w pełni elektryczny, a do tego będę pierwsza na światłach” – poinformowała swoich fanów.

Takie cacko, które dostała za darmo, jest warte ponad 365 tys. zł. W dodatku taka gwiazda jak ona na pewno podpisała dodatkowy kontrakt – a jego wartość może sięgać 300 tys. zł.

Na Wspólnej. Kasia oskarży Macieja o gwałt! Bezwzględny gwałciciel posunie się jeszcze dalej

Ale Socha nie zapomina także o aktorstwie. Właśnie dołączyła do obsady „Stulecia Winnych” w TVP i będzie można ją podziwiać we wszystkich trzech największych stacjach telewizyjnych. Gra przecież już w polsatowskich „Przyjaciółkach” oraz w kolejnej odsłonie „BrzydUli” w TVN. Za jeden dzień zdjęciowy może brać nawet 9 tys. zł. Nietrudno zatem wyliczyć, że z trzech seriali wzbogaci się o ok. 30 tys. zł miesięcznie.

W „Stuleciu Winnych” wcieli się w postać aktorki, która wda się w romans z innym aktorem – Adamem Komornickim.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE