Stefano Terrazzino zastąpi Skrzynecką w show Polsatu. Produkcja ma ważny powód

2021-10-05 16:01

Stefano Terrazzino (42 l.) jest utalentowanym tancerzem i trenerem w show Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Włoski tancerz również pięknie śpiewa i ma na swoim koncie wygraną w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Okazuje się, że zaproponowano mu udział w tym show. Terrazzino ma zostać jurorem i zastąpić Katarzynę Skrzynecką! Skąd taka decyzja?

Stefano Terrazzino przyjechał z Włoch do Polski dla Ewy Szabatin, polskiej tancerki i projektantki mody. Zajął z nią szóste miejsce na Mistrzostwach Niemiec. Reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich. W 2006 roku pojawił się w "Tańcu z gwiazdami", show emitowanym wtedy na antenie TVN. Jako trener tańczył m. in z Kingą Rusin, Katarzyną Tusk, Justyną Steczkowską, Agatą Kuleszą. W Polsacie jego partnerkami były Aneta Zając, Małgorzata Pieńkowska, Julia Wieniawa i ostatnio Izabela Małysz. Terrazzino ma również talent wokalny. Na końcu artykułu znajdziecie wideo do jego piosenki. Nic dziwnego, że ze swoim talentem wygrał inny program Polsatu. Mowa o show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W najbliższym odcinku show Stefano Terrazzino będzie zastępował Katarzynę Skrzynecką. Skąd ta zmiana? W piątym, specjalnym włoskim odcinku,  uczestnicy zmierzą się z największymi hitami prosto ze słonecznej Italii! Dlatego w jury nie mogło zabraknąć najbardziej znanego Włocha w kraju. Zobaczycie go w najbliższy piątek 8 października o godzinie 20:05 w Polsacie!

Tajemnica fryzury Rutkowskiego rozwiązana. Nie uwierzysz dlaczego tak wygląda. [Gwiazdy bez maski]
Stefano Terrazzino w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

i

Autor: Materiały prasowe Polsat Stefano Terrazzino w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Sonda
Kto powinien wygrać tę edycję?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE