Stramowski wygryzł Roznerskiego

i

Autor: instagram/materiały prasowe Stramowski wygryzł Roznerskiego

Nagła zmiana aktorów

Stramowski wygryzł Roznerskiego z filmu erotycznego! Wiemy, co się stało

2022-09-09 4:20

Szykuje się nowy filmowy hit, w którym aż roić będzie się od scen seksu. O rolę w erotyku na podstawie książki Edyty Folwarskiej (35 l.) „Pokusa” walczył na castingu Mikołaj Roznerski (39 l.) i miał już tę fuchę w kieszeni. Jednak na chwilę przed startem zdjęć okazało się, że wygryzł go kolega po fachu – Piotr Stramowski (35 l.). Wiemy, dlaczego!

To może być hit na miarę "365 dni". Dziennikarka i autorka książek dla kobiet Edyta Folwarska ekranizuje swoją powieść "Pokusa". Kilka tygodni temu na castingu do nowego głośnego filmu, który reżyseruje Maria Sadowska (46 l.), zjawiła się plejada gwiazd. Pewnymi kandydatami do głównych ról w filmie "Pokusa" byli Olga Kalicka (29 l.) i właśnie Mikołaj Roznerski. ZOBACZ ZDJĘCIA: Te gwiazdy walczą o rolę w nowym erotyku! Kto jest gotowy na ostre sceny? [ZDJĘCIA]

Nagle jednak reżyserka Maria Sadowska ujawniła zupełnie inną obsadę filmu. Gwiazdora „M jak miłość” zastąpił nie kto inny jak Piotr Stramowski. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że ten znacznie lepiej radzi sobie z językiem angielskim, w którym napisano sporo dialogów.

- Produkcja na szybko szukała nowego aktora, który lepiej poradzi sobie z tym wyzwaniem, również ma świetne ciało i zgodzi się na odważne sceny seksu. Znaleźliśmy Piotra - mówi nam osoba z produkcji filmu "Pokusa".

Piotr Stramowski zagra u boku debiutującej w głównej roli na wielkim ekranie córki Jana Englerta (79 l.) i Beaty Ścibakówny (54 l.) – Heleny Englert (22 l.).

Film Edyty Folwarskiej Pokusa - o czym jest?

Film „Pokusa” pokaże środowisko piłki nożnej, ujawni kwestie mobbingu i wykorzystywania seksualnego. Na ekranie mamy nawet zobaczyć scenę gwałtu. Zdjęcia ruszyły już kilka dni temu. W obsadzie znaleźli oprócz Heleny Englert i Piotra Stramowskiego znalazły się też takie nazwiska jak Joanna Liszowska i znany Polakom roli w „Dziewczynach z Dubaju”, aktor Andrea Preti (34 l.). Przystojny Włoch zagra jedną z trzech głównych ról.

Zapowiada się gorąco?