Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Maciej Stuhr

i

Autor: AKPA / Baranowski Michał

O co chodzi?

Stuhr dostał od żony zakaz! Wygadał się internautce

2023-03-14 19:56

Maciej Stuhr (48 l.) wdał się w dyskusję z internautami na Instagramie. Przyznał, że uwielbia gotować, ale nie zawsze jest mu to dane. Wszystko przez żonę. ""Mam ochotę czymś zgrzeszyć, a nie mogę" - stwierdza.

W ostatnim czasie o Macieju Stuhrze było głośno przede wszystkim za sprawą pijackiego wybryku jego ojca, który zachował się karygodnie, wsiadając pod wpływem alkoholu za kierownicę. Doszło do kolizji, a później obywatelskiego zatrzymania. 47-latek zdaje sobie sprawę z tego, jak zachowanie Jerzego Stuhra (76 l.) wpłynęło na jego wizerunek, nie dziwi więc, że podczas Orłów skrytykował go, nazywając "osłem roku". Teraz natomiast zdradził pewien szczegół z życia u boku Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr.

Maciej Stuhr dostał od żony zakaz! Wygadał się internautce

Maciej Stuhr opublikował na Instagramie post, w którym pochwalił się wnętrzami swojej kuchni, ale przede wszystkim dopytywał internautów, czy jest dziwny z racji tego, że gotowanie go relaksuje. Oczywiście doczekał się odpowiedzi, że to nic dziwnego, reagując na pewną z uwagę fanki.

- Brawo, brawo, przy żonie dietetyczce to trudne! - zauważyła.

- To prawda, cały czas mam ochotę czymś zgrzeszyć, a nie mogę - odparł wyraźnie rozbawiony.

Myślicie, że teraz ukochana aktora zacznie godzić się, by to on przyrządzał posiłki dla bliskich? Zapewne wiele nauczyła go w trakcie ośmioletniego małżeństwa!

Sonda
Czy uważasz, że Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska stanowią dobrane małżeństwo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany