Maciej, Jerzy Stuhr

i

Autor: AKPA Maciej, Jerzy Stuhr

Aktor zaskoczył na imprezie

Maciej Stuhr żartuje z wyroku dla ojca! "Osioł roku, słynne zero siedem"

2023-03-07 9:00

Maciej Stuhr dowcipkował na scenie z wyroku dla swojego ojca Jerzego Stuhra za jazdę po pijanemu i potrącenie motocyklisty! Aktor podczas prowadzenia gali Orły Roku 2023 mówił o "kategorii osioł roku" i "słynnym 07". Dobrze wybrnął z sytuacji, a może przesadził?

Maciej Stuhr żartował ze sceny o wyroku dla ojca. "Kategoria Osioł Roku"!

W Teatrze Polskim po raz 25. rozdano Orły, czyli "polskie Oscary". Prowadzenie uroczystej gali powierzono Maciejowi Stuhrowi. Aktor znalazł się w nieco niezręcznej sytuacji, bo przecież zaledwie kilka dni temu zapadł wyrok w sprawie jego ojca. Jerzy Stuhr został skazany za jazdę po pijanemu i potrącenie motocyklisty. Maciej Stuhr zapewne zastanawiał się, czy w jakikolwiek sposób się do tego odnieść, czy też po prostu robić swoje niby nigdy nic. Wybrał tę pierwszą opcję, w dodatku... na wesoło. Co powiedział ze sceny Maciej Stuhr o niechlubnym wyczynie swojego ojca?

Wyrok dla Jerzego Stuhra w sprawie jazdy po pijanemu i potrącenia motocyklisty. Syn gwiazdora zakpił z niego na scenie

"Znam aktora, który znakomicie podłożył kiedyś głos pod osiołka. Państwo się domyślają, o kim mowa. Można powiedzieć: najsłynniejsze 07 w historii polskiego kina od czasów porucznika Borewicza. Któż z was nie chciałby zagłosować na niego w kategorii Osioł Roku?" - żartował Maciej Stuhr. "07" było oczywiście aluzją do 0,73 promila alkoholu, które wydmuchał Jerzy Stuhr po kolizji. Do zatrzymania aktora doszło w październiku. Prowadząc samochód pod wpływem alkoholu Jerzy Stuhr potrącił w Krakowie 44-letniego motocyklistę, a potem odjechał. 44-latkowi na szczęście nic się nie stało. W sądzie Stuhr tłumaczył, że nie zauważył kolizji. Został skazany na karę grzywny w wysokości 12 tys. złotych, ma też trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Musi również wpłacić 6 tys. zł na fundusz osób pokrzywdzonych w wypadkach.

Orły 2023: Duży dekolt partnerki Ogrodnika i ciężarna gwiazda "BrzydUli" skradły show? Zdjęcia

Sonda
Czy uważasz, że kara pozbawienia prawa jazdy na kilka lat dla Jerzego Stuhra jest sprawiedliwa?

QUIZ. Rozpoznasz gwiazdę po jej prawdziwym imieniu i nazwisku?! Niektóre pytania mogą zaszokować

Pytanie 1 z 10
Wojciech Basiura to...
Wiktor Zborowski krytycznie o zachowaniu Jerzego Stuhra
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają