Stuhr trafił do szpitala przez wygraną Dudy? Aktor ujawnia

2020-08-10 14:53
Jerzy Stuhr trafił do szpitala
Autor: Akpa Jerzy Stuhr trafił do szpitala

Jerzy Stuhr (73 l.) w najnowszym wywiadzie opowiedział o tym jak trafił do szpitala z podejrzeniem udaru. Był to wieczór, podczas którego podano wyniki głosowania w wyborach prezydenckich. Pojawiły się nawet głosy, że to wygrana Andrzeja Dudy sprawiła, że gorzej się poczuł...

W połowie lipca Jerzy Stuhr trafił do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu. Lekarze określali jego stan jako ciężki, a rodzina pokusiła się jedynie o krótki komentarz dla mediów. Więcej o jego stanie zdrowia zdradziła przyjaciółka aktora, Krystyna Janda. Zobacz: Jerzy Stuhr po udarze. Pojawiły się PRZEŁOMOWE informacje!

W nowym numerze "Newsweeka" aktor opowiedział o swojej obecnej sytuacji. - Czeka mnie pełna rehabilitacja, że tak powiem, narządu mowy. Przez pierwsze dwa-trzy dni ciągle myślałem, że jestem w saunie. Tak było gorąco. To było szczęście w tym wszystkim, że tak szybko zareagowano. Z domu zabrano mnie do szpitala w Nowym Targu, gdzie z pełną troską się mną zaopiekowano, a stamtąd jechałem do Prokocimia, czyli do uniwersyteckiego nowoczesnego szpitala w Krakowie. I dopiero na drugi dzień po tomografii i różnych badaniach nagle nie potrafiłem skoordynować mowy. Ciągle jakby mieszają mi się sylaby, ale to pomału przemija - powiedział.

Chwilę po tym jak Stuhr trafił do szpitala, Rafał Ziemkiewicz pokusił się o szokującą wypowiedź. Nie jest tajemnicą, że aktor nie jest zwolennikiem obozu rządzącego i zdaniem publicysty to właśnie wygrana Andrzeja Dudy doprowadziła do pogorszenia jego stanu zdrowia.

OBURZAJĄCE słowa Ziemkiewicza o problemach zdrowotnych Stuhra. Jak tak można?!

— Była 21 i słupki sondażowe skoczyły. Żona zobaczyła, że się pochyliłem, jeszcze sam zszedłem po schodach, nie wiedziałem, co się dzieje, ale wiedziałem, że ktoś do mnie mówi - powiedział Jerzy Stuhr. Aktor zaprzeczył, jakoby pogorszenie jego stanu zdrowia było reakcją na zwycięstwo Andrzeja Dudy. - Czysty przypadek. Jak robię dzisiaj retrospekcję, to była fatalna niedziela. Ledwo się do szkoły dowlekłem, gdzie głosowaliśmy. Wynik wyborów aż tak mnie nie zaskoczył — dodał.

 

Jerzy Stuhr w szpitalu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE