To będzie szok dla widzów. Paździoch pojawi się w nowych odcinkach "Świata według Kiepskich"!

2021-02-24 5:40
Paździoch nie zniknie z Kiepskich
Autor: Akpa Paździoch nie zniknie z Kiepskich

To dopiero niespodzianka. Jak dowiedział się „Super Express”, w nowym sezonie „Świata według Kiepskich” nie zabraknie postaci Paździocha! Jak to możliwe, skoro grający go Ryszard Kotys (†88 l.) zmarł w dniu, w którym wystartowały zdjęcia? Producenci znaleźli sprytne rozwiązanie, które z pewnością ucieszy widzów.

Twórcy serialu mieli ostatnio dużego pecha. W ubiegłym roku zmarł Dariusz Gnatowski (†59 l.), czyli serialowy Arnold Boczek, a niedawno odtwórca roli Mariana Paździocha – Ryszard Kotys. Scenariusze nowych odcinków były już gotowe, ale zakładano, że Kotys może mieć problemy zdrowotne. Od dawna ciężko chorował, a na kilka dni przed wejściem na plan trafił do szpitala. Zdecydowano więc, że fabuła nowych odcinków skupi się głównie na rodzinie Kiepskich – Ferdku (Andrzej Grabowski, 69 l.), Halinie (Marzena Kipiel-Sztuka, 56 l.) oraz ich dzieciach – Mariolce (Barbara Mularczyk, 37 l.) oraz Waldku (Bartosz Żukowski, 46 l.) i jego żonie Joli (Anna Ilczuk, 40 l ).

Taka była ostatnia wola Mariana Paździocha. Wideo z ceremonii pożegnalnej podbija internet

To jednak nie wystarczyło, by zapełnić lukę aż po dwóch aktorach. Produkcja zdecydowała więc, że pojawiający się do tej pory epizodycznie nieślubny syn Paździocha – Janusz (Sławomir Szczęśniak, 60 l.), będzie teraz jednym z głównych bohaterów.

– Będzie stałym lokatorem kamienicy przy ul. Ćwiartki 3 – mówi nam osoba z produkcji.

Nie zabraknie także postaci znanych z poprzednich sezonów – prezesa Kozłowskiego, którego gra Andrzej Gałła (69 l.), i prezesowej – Joanny Kurowskiej (57 l.). Premiera nowych odcinków najprawdopodobniej wiosną tego roku.

Małgorzata Rozenek chce zmniejszyć biust! Wydało się, ile operacji miała. Będziecie w szoku, co wyznała [ZDJĘCIA]

Ryszard Kotys nie żyje. Słynny Paździoch zmarł w wieku 88 lat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE