Tak zmieniła się jej twarz, gdy zdjęła sztuczne rzęsy. Sylwia Grzeszczak niemal nie do rozpoznania bez makijażu

2024-02-25 10:42

Sylwia Grzeszczak bardzo dba o sceniczny wizerunek. Starannie dopracowany makijaż i oczy podkreślone wachlarzami rzęs to u niej podstawa. Ostatnio pokazała się jednak fanom bez grama pudru, w całkowicie naturalnej wersji. Wyglądała dziewczęco i pięknie. Sami zobaczcie, jak zmieniła się jej twarz, gdy Sylwia Grzeszczak zdjęła sztuczne rzęsy.

Sylwia Grzeszczak lubi stylistyczne metamorfozy. Jej stroje sceniczne zawsze zwracają uwagę - artystka nie boi się mocnych kolorów i oryginalnych fasonów. Lubi także eksperymentować z włosami. Nosi długie pasma, ale lubi zaskoczyć zmianą koloru czy nagłą burzą loków lub krótką grzywką. Zawsze ma dopracowany makijaż z mocno podkreślonymi oczami, które okala wachlarz sztucznych rzęs. Ostatnio pokazała się jednak fanom bez tej całej wizerunkowej otoczki.

Sylwia Grzeszczak bez makijażu i sztucznych rzęs

Piosenkarka odpoczywa w Hiszpanii. W jednej z relacji z urlopu pokazała się fanom w wersji niemal zupełnie naturalnej. Okazuje się, że gdy Sylwia Grzeszczak zdejmie sztuczne rzęsy, jej twarz zupełnie się zmienia. Wygląda wtedy bardzo delikatnie i subtelnie. W relacji pokazała się bez grama pudru, jedynie z delikatnie podkreślonym kredką konturem oczu. Wakacyjny look bardzo jej pasuje, choć wygląda w nim zupełnie inaczej. Naprawdę można jej nie rozpoznać. W galerii zebraliśmy zdjęcia Sylwii w bardzo różnych odsłonach - od blondynki po brunetkę, z fryzurą z grzywką i bez, z prostymi pasmami i burzą loków. Znajdziecie tam również wakacyjne foto Sylwii Grzeszczak bez makijażu i sztucznych rzęs.

Galeria: Metamorfozy Sylwii Grzeszczak. Tak wygląda bez makijażu i sztucznych rzęs

SYLWIA GRZESZCZAK o Motylach, lataniu i planach na album!
Sonda
Czy lubisz piosenki Sylwii Grzeszczak?
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki