Sylwia Grzeszczak StartUp Music

i

Autor: materiały prasowe

Chętni?

Sylwia Grzeszczak jurorką w popularnym talent show. Piosenkarka wybierze nowy talent

2023-08-25 4:02

Sylwia Grzeszczak (34 l.), która w tym roku obchodzi swoje 15-lecie pracy artystycznej, została gwiazdą kolejnej edycji talent show "StartUp Music" na antenie radia SuperNova. - To będzie naprawdę ciekawa, muzyczna przygoda, w której cieszę się, że będę mogła wziąć udział! - mówi podekscytowana.

Wokalistka, znana między innymi z takich hitów jak "Małe rzeczy" czy "Bang bang", wybierze osobę, która wejdzie z nią do studia i razem nagra nie tylko jeden z jej hitów, ale także profesjonalny teledysk do utworu. - Mam nadzieję, że słuchacze radia SuperNova zaskoczą mnie swoimi interpretacjami moich piosenek - wyznaje. - Jest mi niezmiernie miło, że Sylwia podjęła się wyzwania bycia jurorem w kolejnej, już VI edycji naszego talent show "StartUp Music". Bez wątpienia będzie to wyjątkowa edycja, co gwarantuje bogaty repertuar Sylwii Grzeszczak – mówi Paweł Wiszniewski, dyrektor muzyczny radia SuperNova.

"StartUp Music" - jak się zgłosić?

Jak wziąć udział w show? Wystarczy nagrać własną interpretację jednego z utworów Grzeszczak w formacie mp3 i zamieścić na stronie https://startupmusic.radiosupernova.pl/. Zgłoszenia przyjmowane są do 26 września 2023 roku. Zwycięzcę ogłosi wokalistka w programie na żywo już 28 września na antenie radia SuperNova. Więcej informacji dotyczących konkursu znajdziecie na stronie www.radiosupernova.pl

Sylwia Grzeszczak - Czuję, że robię to co chcę I SuperStar
Sylwia Grzeszczak StartUp Music

i

Autor: materiały prasowe
Sonda
Żałujesz, że Sylwia Grzeszczak odeszła z "The Voice of Poland?