Sylwia Peretti ujawniła manipulacje w show "Kuchenne rewolucje". Program Magdy Gessler zniszczył jej życie!

2023-12-13 21:25

Co łączy Sylwię Peretti i Magdę Gessler? Niewielu wie, że ich drogi zawodowe skrzyżowały się podczas realizacji programu "Kuchenne rewolucje". Peretti, zanim zdobyła sławę i bogactwo jako uczestniczka programu "Królowe Życia", próbowała swoich sił w branży gastronomicznej. Była właścicielką restauracji o nazwie "Karczma u Jędzy". Miała nadzieję, że Magda Gessler wesprze jej biznes w trudnej sytuacji, ale rewolucja okazała się kompletną katastrofą.

Program Kuchenne rewolucje zniszczył jej życie. Uczestniczka show po latach miażdży Magdę Gessler!

i

Autor: Paweł Nowak/SUPER EXPRESS, screen PLAYER.pl

Sylwia Peretti, która szerszej publiczności jest znana z programu "Królowe życia", niegdyś uczestniczyła w innym popularnym show. "Kuchenne rewolucje" stacji TVN zawitały do jej restauracji "Karczma u Jędzy" ponad dziesięć lat temu. Magda Gessler miała przybyć na ratunek, ale - jak się okazało - rewolucje zakończyły się katastrofą. Niedługo po emisji "Kuchennych rewolucji" z Peretti, lokal jej i eksmałżonka został zamknięty.

Sylwia wzięła rozwód, zaczęła "nowe życie". W rozmowie z serwisem Plotek, postanowiła powrócić do przeszłości i ujawnić kulisy programu. Mówiła wprost o zniszczeniu firmy, a nawet życia! "To było jedno z gorszych doświadczeń w moim życiu", przyznała wprost Peretti i wyjawiła, co dokładnie się stało. Potężny cios w Magdę Gessler! Poniżej szczegóły.

"Kuchenne rewolucje" zniszczyły jej życie. Uczestniczka show miażdży Magdę Gessler!

Kiedy Sylwia Peretti zdecydowała się na udział w "Kuchennych rewolucjach", co było około 12 lat temu, była młodą dziewczyną, która z byłym mężem zainwestowała duże pieniądze w otworzenie knajpy.

"Pomyślałam, że fajnie będzie, jeśli poproszę panią Magdę o pomoc. No i bardzo się pomyliłam. Nie tylko w stosunku do niej, do programu, ale także do telewizji. Do tego, jak zostałam przedstawiona i co się później wydarzyło. To nie jest przecież tajemnicą, że rewolucja się nie udała" - zdradziła Peretti, która uważa, że padła ofiarą telewizyjnych manipulacji.

"Wydaje mi się, że była to nauczka mojego życia. Przede wszystkim, żeby nie ufać niektórym, szczególnie medialnym, osobom. (...) Zostałam przedstawiona jako naprawdę zarozumiała, wredna małpa, która pozjadała wszelkie rozumy, a tak nie jest" - wyznała po latach celebrytka.

Sylwia Peretti wprost o Magdzie Gessler

Uczestniczka show przyznała, że miała też okazję porozmawiać z Magdą Gessler już po zakończonych nagraniach. Tym samym ujawniła kulisy programu "Kuchenne rewolucje", bo całość działa się na planie.

"I jej powiedziałam (Magdzie Gessler - przypis red.): Dlaczego tak zrobiła? Dlaczego tak się zachowała? Przecież widzi, jak jest i tak dalej. (...) Powiedziała, że już zakończyliśmy nagrania. Teraz już za późno. Już nie ma jak wrócić do tego... Spoko, czyli można komuś tak o, spierniczyć życie, firmę, i zrobić dobry program" - stwierdziła Sylwia Peretti.

Sylwia Peretti pokazała poruszające zdjęcia z synem. Zrobiła to, by pomagać. Piękny gest

Zobacz również galerię zdjęć: Magda Gessler i Anna Korcz - drogie święta u gwiazd TVN

Sonda
Lubisz oglądać program Kuchenne rewolucje?

O posiadaniu broni, starzeniu się i prawie do orgazmu po czterdziestce...

Posłuchaj niesamowitej rozmowy Marcina Mellera z Ewą Winnicką!

Listen on Spreaker.