Colin Farrell opowiada o Henrym Tadeuszu w show Ellen DeGeneres

i

Autor: Akpa

Syn Bachledy-Curuś był PRZERAŻONY, kiedy zobaczył ojca. Colin Farrell ujawnia

2022-03-07 10:47

Colin Farrell (46 l.) wystąpił w popularnym show Ellen DeGeneres (64 l.). W rozmowie ze słynną dziennikarką aktor opowiedział m.in. o swoim najmłodszym synu Henrym Tadeuszu. Okazuje się, że pociecha Alicji Bachledy-Curuś (39 l.) bała się taty!

Związek Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella był na ustach całego świata. Para poznała się na planie hollywoodzkiej produkcji "Ondine" i niemal od razu pojawiło się między nimi uczucie. Owocem ich związku jest urodzony w 2009 roku syn, który otrzymał imiona Henry Tadeusz. Sławni rodzice chronią jego prywatność i tylko czasami uchylają rąbka tajemnicy z jego życia. Wiadomo już, że odziedziczył on po nich talent aktorski. W ostatnim wywiadzie sławny tata nastolatka postanowił nieco o nim opowiedzieć. Ujawnił m.in. że syn krytykuje go, kiedy ten zakłada szorty.

Przeczytaj także: Alicja Bachleda-Curuś jest przerażona! Co teraz dzieje się z jej synem?!

Mój najmłodszy syn natychmiast by się z tobą nie zgodził, ponieważ nienawidzi, kiedy je noszę (szorty - przyp. red.). Mówi: "Proszę cię, tato, nie noś krótkich spodenek". [...] Ja mu tłumaczę, że są wygodne - opowiadał Farrell.

Choć Henry Tadeusz krytykuje krótkie spodnie ojca, to ten i tak często zakłada je podczas treningów. Aktor znalazł też wsparcie w Ellen DeGeneres, która stwierdziła, że znów są one modne. Dodatkowo w rozmowie ze słynną dziennikarką Colin Farrell ujawnił, że syn się go przestraszył, kiedy ujrzał go ucharakteryzowanego na Pingwina w nowym filmie o Batmanie.

Kiedy mój dzieciak zobaczył mnie po raz pierwszy, był absolutnie przerażony. Mam to nagrane w telefonie - zdradził Colin.

Zobacz w naszej galerii zakochane pary polskiego show-biznesu!

Wzruszające słowa Zełeńskiego! "Nasza ziemia, nasz kraj, nasze dzieci..."
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany