Jak wygląda syn Kayah i Rinke Rooyensa?

i

Autor: AKPA / Wojtalewicz Jarosław, Kurnikowski

Ma 24 lata i nieźle się zmienił

Syn Kayah na wigilii u Joanny Przetakiewicz! Roch Rooyens to ciacho!

2022-12-25 10:40

Dziś Rinke Rooyens (53 l.) to szczęśliwy małżonek Joanny Przetakiewicz (55 l.), ale na koncie ma inne medialne związki. W 1998 roku ożenił się z Kayah (55 l.), z którą po kilku miesiącach od ślubu doczekał się syna. Roch Rooyens (24 l.) wyrósł na niezłego przystojniaka!

Wigilia za nami i, jak co roku, gwiazdy nie zawiodły, relacjonując, jak wyglądają ich udekorowane na świąteczną kolację stoły, czy ile prezentów znalazło się pod ich choinkami. Joanna Przetakiewicz opublikowała na InstaStories rodzinne zdjęcie, do którego zapozował nawet syn jej męża. 1 grudnia Roch Rooyens skończył 24 lata.

Syn Kayah na wigilii u Przetakiewicz i Rooyensa! Roch Rooyens to ciacho!

Zanim Rinke Rooyens ułożył sobie życie u boku Joanny Przetakiewicz, był związany z innymi znanymi kobietami. Jedną z nich jest Kayah, z którą ożenił się 5 sierpnia 1998 roku. I choć małżeństwo trwało dwanaście lat (w tym osiem lat separacji), para doczekała się syna i pozostaje w świetnych relacjach. Świetnych na tyle, że artystka przybyła nawet do Grecji na ślub producenta z byłą partnerką Jana Kulczyka (+65 l.). Nie dziwi więc, że syn byłych małżonków spędził wigilię w domu macochy.

Family - napisała pod świątecznym zdjęciem Joanna Przetakiewicz.

Pod postem znalazło się mnóstwo pięknych życzeń, jednak my patrzymy głównie na Rocha Rooyensa. Kiedy chłopiec był mały, pojawiał się czasem z rodzicami podczas branżowych imprez. Dziś ma 24 lata, uwielbia podróżować i, jak można wyczytać z jego instagramowego profilu, "lekarze go nienawidzą". Przez jakiś czas pracował z tatą w "Rochstarze" - firmie producenckiej działającej w branży telewizyjnej, reklamowej i eventowej.

Waszym zdaniem bardziej podobny jest do mamy czy taty? Jedno jest pewne, jest bardzo przystojny i na brak atencji nie może narzekać!

Sonda
Czy uważasz, że Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens pasują do siebie?
Nasi Partnerzy polecają