Rafalala

i

Autor: East News

Syn znanej stylistki u Rafalali. Co raper Belmondo robił u transseksualistki?

2019-10-05 22:02

Tytus Szyluk, raper znany jako Belmondo lub Młody G, został uwieczniony przez transseksualistkę Rafalalę na zdjęciu w jej wannie. Syn stylistki Wiganny Papiny był wówczas nagi, a jego twarz zakryta ikonka truskawki. Belmondo przyznał, że był u Rafalali. Zrobił to w bardzo wulgarny sposób.

Nina Kukawska, znana transseksualistka Rafalala (urodzona jako Rafał B. w Siedlcach w 1983 roku) znana jest z szantażowania celebrytów. Głośno było o jej domniemanym romansie ze znanym piłkarzem, czy muzykiem, chłopakiem znanej piosenkarki. Teraz kolejnym celebrytą jest Belmondo.  Tytus Szyluk przyznał się jednemu z słuchaczy, że był u Rafalali.. – Szanuję cię w ch*j, dlatego proszę odpowiedz na pytanie jak to z tą Rafalalą było, bo nie dowierzam – zapytał. – Tak się kończy k*rwa dowożenie tematu cwelom j*banym tranzystorom. – odpowiedział mu wulgarnie Młody G.

Znajomość z Rafalalą nie spodobała się jego kolegom ze składu Mobbyn. Belmondo został usunięty z grupy, do której ma prawa autorskie. - Za złamanie naszego kodeksu, który jest dla nas ważniejszy niż życie - oznajmił raper GSK czytamy na pudelek.pl.

TOMAOTOMO/Wiganna Papina

i

Autor: Kurnikowski Wiganna Papina
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany