Paweł Królikowski

i

Autor: Akpa/pap

Tylko u nas

Szok, jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska traktuje nieślubnego syna męża. Padła mocna deklaracja

2023-08-01 11:03

"Super Express" jako pierwszy poinformował, że Paweł Królikowski miał nieślubnego syna. Mężczyzna uczestniczył nie tylko w ostatniej drodze swojego ojca, ale i postępowaniu spadkowym, które zakończyło się w listopadzie ubiegłego roku. Małgorzata Ostrowska-Królikowska (59 l.) dopiero teraz zdradziła, jak jest on traktowany przez resztę rodziny. Takich słów się nie spodziewaliśmy.

Paweł Królikowski miał nieślubnego syna. Tak jest traktowany przez rodzinę Królikowskich

We wtorek "Super Express" poinformował, że Paweł Królikowski w trakcie małżeństwa z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską dopuścił się zdrady, której owocem jest syn. Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna ma na imię Maciej i mieszka we Wrocławiu. To właśnie tam aktor znany z "Rancza" poznał jego mamę. Kiedy zadzwoniliśmy do pani Małgorzaty, nie mogła rozmawiać ze względu na słaby zasięg. - To nie jest moment, w którym chciałabym o tym rozmawiać. Zakończyliśmy właśnie festiwal... - powiedziała nam jedynie.

W dniu publikacji naszego tekstu, Ostrowska-Królikowska otwarcie odniosła się do materiału "Super Expressu".

- Tak, potwierdzam. Nie będę komentować sprawy z szacunku do syna Pawła, ponieważ nie jest to osoba publiczna, a temat dotyczy spraw osobistych. Ponadto jest to człowiek dorosły, wobec czego nie będę odnosić się do tematu. Maciek jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny - powiedziała Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z Pudelkiem.

Według ustaleń "Super Expressu", Maciej i jego mama dwa lata temu uczestniczyli w festiwalu im. Pawła Królikowskiego w Kudowie-Zdroju. Mężczyzna poznał już swoje rodzeństwo, co więcej - w popularnym serwisie społecznościowym ma w znajomych nie tylko dzieci Pawła i Małgorzaty, ale i swoją ciotkę - siostrę ojca.

Grób Pawła Królikowskiego dwa lata po jego śmierci. Niezapomniani
Sonda
Z jakiej produkcji najbardziej kojarzysz Pawła Królikowskiego?