Walduś ma Kiepski wygląd

i

Autor: papara18/akpa Walduś ma Kiepski wygląd

Bartosz Żukowski zaatakowany przez fana. Poszło o duży brzuch i niechlujny wygląd

2022-02-16 12:53

Pandemia wszystkim dała w kość. Praca zdalna, brak ruchu – to wszystko sprawiło, że niektórzy dorobili się dodatkowych kilogramów. Bartosz Żukowski (47 l.), czyli serialowy Walduś Kiepski, od ponad roku nie ma pracy w telewizji. Odbiło się to na jego wyglądzie i w niczym nie przypomina on już chłopaka z ekranu. Aktora ostro zaatakował jeden z fanów. Zobaczcie zdjęcia w galerii dołączonej do tego artykułu.

Wiosną ubiegłego roku aktorzy „Świata według Kiepskich” po dłuższej przerwie wrócili na plan. Nagrane wtedy odcinki nie trafiły jeszcze do emisji i nie wiadomo, czy w ogóle zostaną pokazane. Wszystko przez słabą oglądalność pokazywanego jesienią sezonu. Doszło nawet do tego, że zmieniono godzinę emisji na środek nocy, bo reklamodawcy zaczęli się wycofywać.

Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj: "Świat według Kiepskich" zniknie z anteny Polsatu?! Szokująca decyzja stacji TYLKO U NAS

Dla aktorów produkcji, a w szczególności dla Żukowskiego, to był cios. Jeśli udaje mu się znaleźć inną pracę, są to zazwyczaj epizody. Od czasu do czasu gra w teatrze, w sztuce „The Strings czyli sex, drugs i disco!”. Aktor ma także problemy w życiu prywatnym. Od 2015 r. toczy batalię sądową z żoną Ewą Coll. Oboje zaciekle walczą o majątek oraz opiekę nad córką Polą (13 l.). Przedłużające się cały czas postępowanie sądowe wykańcza nerwowo obie strony. A to służy niezdrowemu podjadaniu lub zajadaniu stresów.

Patrząc na najnowsze zdjęcia nietrudno odnieść wrażenie, że u serialowego Waldusia naprawdę jest kiepsko. Długie włosy, niechlujny zarost, całkiem spory brzuszek i papieros w dłoni… „Wyglądasz gorzej niż Ferdek Kiepski” – można przeczytać w komentarzach pod filmem na YouTubie z jego udziałem. I trudno się z tym nie zgodzić.

Zobacz: Tak w 2021 roku wyglądał Bartosz Żukowski. Widzicie różnicę?

Sonda
Czy oglądasz "Świat według Kiepskich"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE