Ania Przybylska i Oliwia Bieniuk

i

Autor: AKPA, Materiały POLSAT Obie w strojach policjantki

Szok w telewizji. Przebrali Oliwię Bieniuk za Annę Przybylską! Jak wygląda? [ZDJĘCIA]

2021-09-21 16:18

Oliwia Bieniuk (19 l.) do złudzenia przypomina swoją mamę, Anię Przybylską (†35 l.). Modelka, którą możemy oglądać w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w ostatnim odcinku show wystąpiła w stroju policjantki. Dla wielu wyglądała jak serialowa Marylka Baka ze „Złotopolskich” w którą wcielała się Ania. Wyglądała identycznie jak mama? Zobaczcie zdjęcia.

Rola policjantki w serialu TVP z 1998 roku była debiutem telewizyjnym dwudziestoletniej wówczas Ani Przybylskiej. Była to też przepustka do kolejnych ról - nie tylko serialowych, ale i filmowych. Już dwa lata później - w 2000 roku zagrała główną rolę w filmie "Sezon na leszcza", w którym wcieliła się w rolę „Laski”. Niestety, karierę gwiazdy przerwała przedwczesna śmierć w 2014 roku. Ania walczyła z rakiem trzustki. - Miała cichy oddech niewinnego, bezradnego dziecka. Podeszłam, mówię: „Anulka, damy radę, jest wszystko dobrze”. Dwie łzy spłynęły jej po policzku. I w końcu widzę, że wzięła ostatni oddech i zasnęła – zdradziła Krystyna Przybylska w rozmowie z „Wysokimi Obcasami Extra”.

Anna Przybylska tuż przed śmiercią: Umieram i mam święty spokój, ale po mnie zostanie rozpacz dzieci...

Oliwią jest jedyną córką Ani Przybylskiej. Odziedziczyła po niej nie tylko urodę, piękne usta, ale i talent. 19-latka świetnie radzi sobie w show-biznesie oraz w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W ostatnim odcinku tanecznego show postanowiła złożyć hołd swojej mamie i wystąpiła jako funkcjonariuszka policji. Patrząc na nią widzieliśmy młodziutką Anię, która dopiero zaczynała swoją przygodę z graniem. 

Oliwia Bieniuk: Nie szukam miłości na siłę

Sprawdź, czy masz szansę zostać gwiazdą! Ten test jest tak trudny, że oblałaby go nawet Małgorzata Rozenek!

Pytanie 1 z 10
Ile ślubów kościelnych planujesz?