Tadeusz Sznuk przerywa milczenie! Otworzył się na prywatne tematy. Tego jeszcze nie było!

2021-10-01 12:18
Tadeusz Sznuk przerywa milczenie! Otworzył się na prywatne tematy. Tego jeszcze nie było!
Autor: Robert Maj / TVP Tadeusz Sznuk przerywa milczenie! Otworzył się na prywatne tematy. Tego jeszcze nie było!

Tadeusz Sznuk (78 l.) to postać, która od lat występuje na antenie Telewizji Polskiej. Bez niego teleturniej "Jeden z dziesięciu" to nie to samo! Wielu ciekawią szczegóły z życia prywatnego Tadeusza Sznuka, jednak prowadzący kultowy program konsekwentnie nie udziela wywiadów. Teraz postanowił zrobić wyjątek i przerwał milczenie! Sznuk otworzył się na prywatne tematy. Tego, co powiedział w rozmowie, na pewno o nim nie wiecie!

Tadeusz Sznuk od 1994 roku prowadzi teleturniej "Jeden z dziesięciu". Od 27 lat zadaje uczestnikom programu pytania sprawdzając ich wiedzę ogólną. Sam konsekwentnie woli milczeć, gdy ktoś próbuje zasięgnąć języka na tematy jego życia prywatnego lub zainteresowań. Niewiele wiadomo o mieszkającym w Lublinie prezenterze. To, co zrobił Tadeusz Sznuk dla wielu fanów i miłośników "Jednego z dziesięciu" może okazać się szokiem! Postanowił zrobić wyjątek i przerwał milczenie udzielając wywiadu, który zobaczymy już w najbliższą niedzielę, 3 października. Rozmowę wyemituje "Pytanie na śniadanie" około 9:45. To będzie pierwsza od lat telewizyjna rozmowa z prowadzącym "Jeden z dziesięciu". O czym opowiedział dowiecie się w dalszej części artykułu.

Dalsza treść pod galerią: Jeden z dziesięciu od 26 lat w TVP. Tak zmieniał się Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk przerywa milczenie! Otworzył się na prywatne tematy

Z wywiadu dowiemy się, dlaczego Tadeusz Sznuk o wiele bardziej woli pytać niż odpowiadać, usłyszymy również o szalonej pasji redaktora, jaką jest lotnictwo. Wiedzieliście o tym? Tadeusz Sznuk po raz pierwszy otworzy się także na temat swojego życia prywatnego. Tego jeszcze nie było! Redaktor opowie o wnukach i o tym, jak cenny jest święty spokój. Znaczna część rozmowy poświęcona będzie programom: "Jeden z dziesięciu" (ponad 25 lat na antenie!), "Studio2" oraz "Pytanie na śniadanie". Warto przypomnieć, że to właśnie Tadeusz Sznuk prowadził pierwsze, historyczne już wydanie porannego programu. Robił to w duecie z Grażyną Bukowską.

Niedzielną rozmowę w PnŚ ok. 9:45 poprowadzi Mateusz Szymkowiak. Tego nie można przegapić!

Tylko u nas. Znamy kulisy nowego serialu TVP "Remiza"
Sonda
Oglądasz "Jeden z dziesięciu"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE