Michał Wiśniewski z mamą

i

Autor: AKPA Michał Wiśniewski z mamą

Tak mama Michała Wiśniewskiego nazywa jego żonę! Pani Grażyna się nie cacka. Było też o Dominice Tajner

2021-07-03 14:31

Michał Wiśniewski aż czterokrotnie się rozwodził. Obecnie jest szczęśliwym mężem Poli, z którą ma synka Falco Amadeusa. Po latach wokalista Ich Troje ułożył sobie też relacje ze swoją mamą - Grażyną Wiśniewską. Kobieta bardzo długo walczyła z chorobą alkoholową, o której opowiedziała w swojej wstrząsającej książce "Dziewczynka z kieliszkami". Przy okazji wyszło na jaw, jak mama Michała Wiśniewskiego nazywa jego żonę. Co ciekawe, pani Grażyna z dużą sympatią odnosi się do Poli, jednak nie wszystkie kobiety Michała Wiśniewskiego mogą liczyć na tak dobrą ocenę. Pani Grażyna się nie cacka i zaskakuje szczerością. Komu oberwało się najmocniej? Wiemy, co mama wokalisty Ich Troje sądzi o Dominice Tajner.

Michał Wiśniewski to mężczyzna bardzo kochliwy. Jego mamie od żon i partnerek syna może się zawrócić w głowie. Przypomnijmy: lider Ich Troje brał śluby z Magdą Famme, z Mandaryną, z Anią Świątczak, z Dominiką Tajner i - ostatnio - z Polą Wiśniewską. Wygląda na to, że do dwóch ostatnich żon syna Grażyna Wiśniewska nie ma większych zastrzeżeń. Padły mocne, ale bardzo sympatyczne, słowa. Okazało się, że obecna synowa pani Grażyny to dla niej po prostu "Polusia". - Misio jakoś nie miał szczęścia do kobiet, ale cieszę się, że w końcu je znalazł u boku Polusi. Myślę, że ona też go kocha. Moje relacje z nową żoną Michała są dobre, wszystko się coraz lepiej układa. I oby tak było dalej  - napisała Grażyna Wiśniewska w książce "Dziewczynka z kieliszkami". Przedtem jednak tak różowo nie było. O ile pani Grażyna nie miała problemów z Dominiką Tajner, o tyle z jedną z poprzednich zon Michała Wiśniewskiego stosunki dalekie były od poprawnych. 

ZOBACZ TAKŻE: Co za coming out! Wyjątkowy polski reżyser jest gejem. "Błagałem Boga, żeby mi stawał do kobiet". Wstrząsająca historia z Jasnej Góry

Dobrze dogadywałam się z Dominiką. Ich małżeńskie spory nie odbijały się na mnie, synowa nigdy nie odreagowywała na mnie swojej złości. A doświadczyłam tego przedtem. Jedna z żon Michała, kiedy im się nie układało, wybuchała złością, odgrywała się na mnie i na paniach z Ukrainy, które pracowały w domu. Atmosfera była nie do zniesienia. A Dominika była miła, neutralna i zawsze traktowała mnie z szacunkiem - wspomina mama Michała Wiśniewskiego w książce, której fragment zacytował Pudelek. 

CZYTAJ TAKŻE: Nieprawdopodobne, jak zmieniła się Julia Wróblewska z M jak miłość. Jej piersi wprawiły w osłupienie pływaków na basenie [Zdjęcia]

Sonda
Którą zonę Michała Wiśniewskiego najbardziej lubisz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany