Tak mieszka Agnieszka Chylińska. Aż trudno uwierzyć. "Totalny syf". Mamy zdjęcia ze środka domu

2024-02-24 13:30

Agnieszka Chylińska bez ogródek przyznała, że u niej w domu jest "totalny syf". Piosenkarka jest matką trojga dzieci, nic więc dziwnego, że w całym domu znajdziemy wyraźnie ślady ich obecności. Polskie gwiazdy najczęściej chwalą się otaczającymi ich luksusami, dlatego widok tego, jak mieszka Agnieszka Chylińska, może zaskoczyć wielu. Zobaczcie zdjęcia!

Agnieszka Chylińska

i

Autor: AKPA

Tak mieszka Agnieszka Chylińska. "Totalny syf"

Agnieszka Chylińska do tej pory niespecjalnie chwaliła się swoim domem, jednak od czasów pandemii zaczęła udostępniać w mediach społecznościowych materiały z miejsca swojego zamieszkania. Dzięki temu, mogliśmy podejrzeć, jak wygląda życie codzienne piosenkarki. 

Ten widok może zaskoczyć wielu, bo w jej przypadku nie ma mowy o designerskich wnętrzach, nowoczesnych lub antycznych meblach. Agnieszka Chylińska zdaje się nie przykładać do tego większej uwagi. Najbardziej rzuca się w oczy wszechobecny chaos. Perfekcyjną paną domu - jak Małgorzata Rozenek - Agnieszka na pewno nie jest.

ZOBACZ TAKŻE: W takich warunkach żyła Margaret. Brak wody i prądu. Zimą bardzo marzła. A Internet miała tylko w... kościele. Mamy zdjęcia

Agnieszka Chylińska przyznaje się do bałaganu w domu

- U nas w domu jest totalny syf, ale ku**a telewizor, to jest taka stara szkoła: "ale telewizor mikrofibrą musi być wyczyszczony", Marek o to dba. I była taka akcja, że zapomniałam o tej mikrofibrze, i siedzą dziewczyny, Marek podchodzi i mówi: "A kto zrobił takie plamy palcem na telewizorze?", a Krystyna mnie podpi*****a i mówi: "A bo mama nam pokazywała, z którym piłkarzem się ożeni" - opowiadała Agnieszka Chylińska "Super Expressie". 

Zobaczcie, jak mieszka Agnieszka Chylińska na zdjęciach poniżej!

Agnieszka Chylińska ukrywa to przed wszystkimi. Padła nazwa choroby z jaką mogą zmagać się jej dzieci
Sonda
Lubisz piosenki Agnieszki Chylińskiej?
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki