Tak Paulina Sykut-Jeżyna świętowała urodziny córki! Pokazała twarz dziecka

i

Autor: AKPA/Podlewski

Solenizantka bawiła się jak księżniczka!

Tak Paulina Sykut-Jeżyna świętowała urodziny córki! Pokazała twarz dziecka

2022-12-05 20:45

Paulina Sykut-Jeżyna (41 l.) 6. urodziny swojej córeczki Róży obchodziła naprawdę hucznie. Nie zabrakło olbrzymiego tortu, dekoracji i sukni jak dla prawdziwej księżniczki. Zobaczcie bajkowe zdjęcia! Przy okazji zdradziła, jaki mają podział obowiązków w domu i czemu na razie nie chcą korzystać z pomocy dziadków przy wychowywaniu córki.

Paulina Sykut-Jeżyna świętuje 6. urodziny córeczki. Wyprawiła jej przyjęcie jak z bajki!

Sześć lat temu Paulina Sykut-Jeżyna razem z mężem zostali rodzicami. Mała Róża przyszła na świat 4 grudnia i właśnie hucznie obchodziła swoje urodziny w gronie najbliższych. Nie zabrakło bajecznych dekoracji, pysznego tortu i licznych rozrywek dla najmłodszych gości. Wrażenie robiła także sukienka Róży, która tego dnia wyglądała jak prawdziwa księżniczka!

Córeczka Pauliny Sykut-Jeżyny miała na sobie tiulową, uroczą sukienkę, w subtelnym odcieniu - a jakże! - różu, uzupełnioną o dziewczęcy sweterek oraz brokatowe baletki. Wyglądała słodko, niemal jak owocowy tort w czekoladzie, przy którym zabawne miny stroiła znana mama solenizantki. Dziewczynka w prezencie urodzinowym otrzymała m.in rolki, na których od razu zaczęła jeździć z naręczem balonów, w towarzystwie koleżanek.

Co ciekawe, pomimo prowadzenia kilku programów i napiętego grafiku w pracy, Paulina Sykut-Jeżyna podkreśla, że sama chce opiekować się swoją córką, a także nie korzystać przy tym z tradycyjnego w wielu domach modelu pomocy dziadków.

Chcemy sami wychowywać Różę. Mamy ogromną nadzieję wszystko ułożyć tak, by córka była tylko w naszych rękach. Oczywiście zobaczymy, jak to będzie później, bo życie często weryfikuje nasze plany i wywraca je do góry nogami. Wiadomo, że babcie chcą nam bardzo pomagać, ale na razie tylko mama i tata będą wychowywać swoją córkę - zdradziła w rozmowie z magazynem "Gwiazdy" prezenterka. Zobaczcie w naszej galerii zdjęć, jak szampańsko bawiła się na urodzinach córki!

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała, jak świętowała 6. urodziny córeczki. Zobaczcie więcej w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Podoba Ci się przyjęcie urodzinowe, jakie wyprawiła dla swojej córki Paulina Sykut-Jeżyna?
Mama Laury Bączkiewicz zdradza kulisy wyjazdu na Eurowizję Junior: Córka spakowała książki!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany