Niesamowite

65-letnia Małgorzata Ostrowska śpiewa przed Sopot Festival. Ten widok totalnie szokuje!

2023-08-23 19:34

Małgorzata Ostrowska to jedna z gwiazd Sopot Festival Obdarzona kapitalnym głosem artystka przez dziesięć lat śpiewała w zespole Lombard, a później skupiła się na solowej karierze. Małgorzata Ostrowska - mimo ponad 40-letniego dorobku artystycznego - zdaje się nie myśleć o emeryturze. I trudno jej się dziwić. Zobaczyliśmy, jak śpiewa i wygląda 65-letnia Małgorzata Ostrowska przed występem na Sopot Festival. Ten widok totalnie szokuje. Energii pozazdrościć jej mogą nawet 20-latki!

Małgorzata Ostrowska na Sopot Festival

Małgorzata Ostrowska, która jest jedną z najlepszych artystek na tegorocznym Sopot Festival, zdecydowanie nie pasuje do roli typowej babci. 65-letnia była wokalistka Lombardu to sceniczny wulkan energii, a jej głos ciągle porywa tłumy. Niedawno piosenkarka przekazała tragiczną wiadomość o śmierci bliskiej jej osoby. Małgorzata Mikołajczak była matką chrzestną jej syna i wielką fanką grupy Lombard, z którą Małgorzata Ostrowska od lat nie ma nic wspólnego, ale przeboje, które śpiewała w zespole, takie jak "Szklana pogoda", "Droga pani z telewizji" czy "Gołębi puch", na zawsze kojarzone będą z legendarną wokalistką. W zeszłym roku fani Małgorzaty Ostrowskiej zaniepokoili się stanem jej zdrowia. Gwiazda przeszła operację, ale chyba szybko doszła do siebie, na co wskazywać mogą choćby jej świetne występy. 

Małgorzata Ostrowska na festiwalu w Sopocie. Gwarantuje dobrą zabawę

Małgorzata Ostrowska jak znalazł pasuje do Top of the Top Sopot Festival. W końcu na topie jest od kilkudziesięciu lat. W specjalnym nagraniu opublikowanym na Instagramie była wokalistka Lombardu gwarantuje świetną zabawę. - Jestem pewna, że zaśpiewacie razem ze mną - mówi Małgorzata Ostrowska, nie chcąc jednak zdradzić, jakie przeboje zaśpiewa w Sopocie. Czujemy jednak, że "Szklanej pogody" nie zabraknie. Zobacz w naszej galerii, jak przez lata zmieniła się i jak wygląda teraz Małgorzata Ostrowska. Poniżej można posłuchać, jak dziś śpiewa 65-letnia wokalista związana przez dziesięć lat z zespołem Lombard. Szczęka opada! 

EskaROCKLive! - Ostrowska - cały koncert
Listen on Spreaker.