Tak Wiśniewski spędzi 50. urodziny!

i

Autor: AKPA/Podlewski

Rodzinna uroczystość

Tak Wiśniewski spędzi 50. urodziny! Połączy je z inną ważną okazją

2022-07-20 14:29

Michał Wiśniewski we wrześniu 2022 roku będzie obchodził okrągłe, 50. urodziny. Mężczyzna przeważnie nie celebruje tego dnia, ale teraz postanowił zrobić wyjątek. On i jego żona, Pola, połączą tę okazję z inną ważną uroczystością. Małżeństwo planuje coś specjalnego!

Michał Wiśniewski przez lata był jednym z najsławniejszych piosenkarzy w Polsce, a koncerty zespołu Ich Troje przyciągały tłumy fanów. Dzisiaj również cieszą się dość dużą popularnością. Wiśniewski, czyli lider grupy, wzbudzał zainteresowanie mediów nie tylko ze względu na zespół. Mężczyzna nie stronił od wywiadów i chętnie pokazywał swoje życie prywatne. Jego ślub z Mandaryną był transmitowany w telewizji. Michał był również głównym bohaterem show "Jestem jaki jestem". Małżonkowie wraz z dwójką dzieci zamieszkali w domu naszpikowanym kamerami. Przez kilka miesięcy widzowie mogli śledzić ich codzienność. Show miało na celu pokazanie ludzkiej twarzy kontrowersyjnego muzyka. Jego związek z Martą Mandrykiewicz nie przetrwał jednak próby czasu.

Po zakończeniu tej relacji, Wiśniewski żenił się jeszcze cztery razy. Owocem jego relacji jest łącznie piątka dzieci. Swoją ostatnią partnerką, Polę, poślubił w 2020 roku. Z uwagi na pandemię, uroczystość była kameralna. Uczestniczyli w niej tylko najbliżsi zakochanych.

Wiśniewski już wcześniej zapowiadał, że we wrześniu 2022 roku planuje odnowienie przysięgi małżeńskiej z Polą. Data jest nieprzypadkowa - właśnie w tym miesiącu będzie obchodził swoje 50. urodziny i chce połączyć te dwie okazje. Tym razem małżonkowie nie będą musieli się ograniczać i planują zaprosić więcej osób.

Przez warunki pandemiczne nie mieliśmy okazji wraz z moją małżonką Polą celebrować naszego ślubu w gronie przyjaciół. Zrobimy to zatem przy okazji moich urodzin. Choć nigdy ich nie obchodzę, to jednak w tym roku postanowiłem zrobić wyjątek - powiedział "Twojemu Imperium".

Muzyk dodał, że nie planuje organizacji wielkiej uroczystości. Zależy mu przede wszystkim na celebrowaniu miłości z rodziną i przyjaciółmi.

Nie będzie to nic spektakularnego. Nie planujemy większych przygotowań. Wiem jednak, że będzie to wyjątkowe wydarzenie, zarówno dla mnie, jak i dla Poli. Sprawimy, że ta celebracja na długo zapisze się w naszej pamięci.

Spodziewaliście się, że Wiśniewski postawi na kameralną uroczystość?

Zobaczie zdjęcia ze wszystkich ślubów Michała Wiśniewskiego w naszej galerii!

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski
Sonda
Co jest lepsze: wesele z rozmachem czy kameralna uroczystość?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany