Tak wygląda ciało Sylwii Przybysz po TRZECH CIĄŻACH. Zbieramy szczęki z podłogi. Zdjęcie w bikini

2024-02-12 12:21

Sylwia Przybysz to 25-letnia gwiazda internetu. W mediach społecznościowych obserwują ją miliony osób. Mimo młodego wieku, aktorka oprócz kariery postawiła na rodzinę. Wyszła za mąż i urodziła trójkę dzieci! Teraz Przybysz pokazała się w bikini, a ludzie nie mogą uwierzyć w to, jak celebrytka wygląda. My również zbieramy szczęki z podłogi. Zobaczcie zdjęcia.

Sylwia Przybysz jest znana przede wszystkim w sieci. To w mediach społecznościowych śledzą ją miliony osób - na samym Instagramie celebrytka zgromadziła ponad 2 miliony obserwujących. Mimo młodego wieku, bo Przybysz ma zaledwie 25 lat, zdążyła wydać pięć płyt, wyjść za mąż i urodził trójkę dzieci. Pola, Nela i Jaśmina są owocem jej związku z innym internetowym celebrytą. Jan Dąbrowski, którego także w social mediach śledzą miliony, Przybysz wzięła ślub w 2022 roku. Co ciekawe, podejście pary do rodzicielstwa jest bardzo chwalone w sieci - oboje wykazują się bowiem dużą dojrzałością, jeśli chodzi o wychowanie maluchów. Tymczasem Sylwia Przybysz zaskoczyła swoich obserwatorów, publikując zdjęcia... w bikini. Tak wygląda jej ciało po trzech ciążach! Trzeba przyznać, że robi niesamowite wrażenie.

Tak wygląda ciało Sylwia Przybysz po TRZECH CIĄŻACH. Zbieramy szczęki z podłogi. "Niemożliwe"

Sylwia Przybysz napisała kilka dni temu, że za moment będzie wracać z rodziną z wakacji, a pod nieobecność zakochanych ekipa remontowa zaczęła pracę w ich nowym domu. - Nie możemy się doczekać, by zobaczyć postęp prac - napisała na Instagramie, publikując zdjęcie w bikini. Niesamowite, jak wygląda po trzech ciążach.

- Ale laska - napisał w komentarzu jej mąż, Jan Dąbrowski. A obserwatorzy się z nim zgodzili, my zresztą też zbieramy szczęki z podłogi. - Taka figura po trzech ciążach?! (...) Niemożliwe, wyglądasz obłędnie. (...) Kosmos - czytamy w licznych wpisach.

Trzeba przyznać, że celebrytka faktycznie wygląda fenomenalnie. Zresztą, zobaczcie i oceńcie sami, galeria poniżej.

Zobacz galerię zdjęć: Tak Sylwia Przybysz wygląda w bikini po TRZECH CIĄŻACH

Sonda
Szybko wróciłaś do formy sprzed ciąży?