Muniek Staszczyk

i

Autor: AKPA

Gratulacje!

Tak wygląda córka Muńka Staszczyka. Właśnie wzięła ślub z przystojnym Włochem

2023-06-06 12:48

Muniek Staszczyk kilka dni temu pochwalił się, że jego córka Marysia (30 l.) wychodzi za mąż. Teraz na profilu zespołu T. Love pojawiło się zdjęcie młodej pary w otoczeniu Muńka i jego żony Marty. - Zygmuś, Córeczka, Jacopo, Marta. Było bosko! Dziękujemy za życzenia od Was - czytamy na profilu. Wiadomo, że wokalista w czasie ślubu dał mały koncert, który był prezentem dla nowożeńców.

- Podczas wydarzenia dam krótki koncert akustyczny - Muniek i przyjaciele. Mój występ jest prezentem dla córki. Teraz już tydzień został tylko na skupienie się. 4 czerwca ślub mojej kochanej Marysi i Jacobo, jej przyszłego męża. Trzymajcie kciuki za ich związek - mówił Staszczyk w rozmowie z shownews.pl. - Chłopak mojej córki jest Włochem, więc przyjedzie duża delegacja z Włoch. Włosi są rodzinni. Trzeba wszystko przygotować - dodał artysta.

Marysia studiowała historię sztuki, uczyła się także wizażu i charakteryzacji w Międzynarodowym Studium Dziewulskich. Zygmunt i Marta Staszczykowie oprócz córki mają jeszcze syna Jana (33 l.), który jest tłumaczem języka włoskiego. 

Nawrócony Muniek Staszczyk udziela szkodliwych porad?! "Muniek od lat na innej orbicie"

Muniek Staszczyk: T.Love nie był nigdy zespołem, który dawał głupią rozrywkę
Sonda
Słuchasz T.Love.?
Listen on Spreaker.