Tak wyglądał pierwszy narzeczony Joanny Brodzik. Co dziś robi Rafał Okyne? [ZDJĘCIA]

i

Autor: AKPA/Niemiec

Tak wyglądał pierwszy narzeczony Joanny Brodzik. Co dziś robi Rafał Okyne? [ZDJĘCIA]

2022-06-30 15:33

Joanna Brodzik (49 l.) od 2003 roku jest związana z kolegą po fachu, Pawłem Wilczakiem (57 l.). Zanim jednak się poznali, aktorka miała i innych narzeczonych! Kto pamięta jej związek z Rafałem Okyne? Wiemy, czym mężczyzna zajmuje się dzisiaj.

Poprzedni narzeczony Joanny Brodzik. Kim był Rafał Okyne?

Choć Joanna Brodzik jest związana z Pawłem Wilczakiem już od 2003 roku, nie był to pierwszy poważny związek w jej życiu. Czy są tu fani aktorki, którzy pamiętają, kim był jej pierwszy narzeczony? Choć z Rafałem Okyne mieli poważne plany na przyszłość i doszło do zaręczyn, związek nie przetrwał próby czasu. Kim jest i czym dziś zajmuje się mężczyzna, który jako pierwszy skradł serce aktorki?

Rafał Okyne jest uważany za jednego z najlepszych polskich oświetleniowców. Joannę Brodzik poznał na planie filmu "Dzień wielkiej ryby". Debiutująca na ekranie młoda gwiazda błyskawicznie straciła głowę dla przystojnego kolegi z pracy! Para zaręczyła się jeszcze zanim film trafił na ekrany kin.

Nie obyło się jednak bez komplikacji. Z pierwszymi narzeczeni zetknęli się już na kolejnym etapie związku, kiedy to aktorka postanowiła przedstawić Rafała Okyne rodzinie. Choć zarówno mama, jak i babcia Joanny Brodzik zaakceptowały nowego potencjalnego członka rodziny, trudności pojawiły się ze strony otoczenia w rodzinnych stronach aktorki. Wzbudzał on sensację w Krośnie Odrzańskim, gdzie się urodziła oraz w Lubsku, gdzie chodziła do szkoły.

Wszystko przez... nieco ciemniejszy odcień skóry ówczesnego ukochanego Joanny Brodzik. Rafał Okyne jest synem Polki oraz pochodzącego z Ghany ciemnoskórego mężczyzny. Kontrowersje ustąpiły jednak z upływem czasu i wydawało się, że zapowiada się na piękny ślub.

Czemu Joanna Brodzik i Rafał Okyne się rozstali? Ich drogi się rozeszły

Choć Joanna Brodzik z radością przyjęła oświadczyny Rafała Okyne, sielanka nie trwała długo. Początki były jednak piękne! Para zamieszkała wspólnie w kawalerce aktorki, aby następnie wynająć mieszkanie na mieście. Jak na młodych celebrytów przystało, prowadzili bujne życie towarzyskie, bywając na galach, premierach i innych wydarzeniach towarzyskich. Dom traktowali jako bezpieczne miejsce wypoczynku, gdzie można było złapać oddech i pielęgnować wspólną więź.

Joanna Brodzik chętnie opowiadała o swoim związku w wywiadach, razem z Rafałem Okyne wzięła też udział we wspólnej sesji tygodnika "Halo". Czytelnicy mogli zobaczyć, jak wygląda ich wspólne gniazdko! 

Nie wiem, czy będziemy ze sobą do końca życia. Na razie jest nam dobrze - podkreślała wtedy aktorka. Niestety, okazało się, że były to prorocze słowa...

Kim był Rafał Okyne? Tym zajmuje się dziś pierwszy narzeczony Joanny Brodzik!

Drogi młodych narzeczonych rozeszły się ostatecznie w 1999 roku. Jak twierdziły osoby z otoczenia pary, główną przyczyną miał być brak czasu. Zarówno Joanna Brodzik, jak i Rafał Okyne, mieli rozwijać wtedy dosyć intensywnie swoje kariery, przez co coraz trudniej było im znaleźć chwilę dla siebie. Po jakimś czasie zaczęli się od siebie oddalać.

Młodziutka wówczas Joanna Brodzik w końcu zwyczajnie poznała kogoś innego, z kim zaczęła randkować. Zraniony Rafał Okyne wycofał się wtedy z otoczenia aktorki, a ta związała się z Bartłomiejem Świderskim. I ta relacja miała się jednak rozpaść! Aktualnie Joanna Brodzik od 2003 roku pozostaje w związku z kolegą po fachu, Pawłem Wilczakiem.

Czym dziś z kolei zajmuje się Rafał Okyne? Oświetleniowiec nie tylko poszedł dalej zawodowo, ale także prywatnie. Jest szczęśliwym ojcem nastolatki i pozostaje w stałym związku. Tylko w ostatnich latach pracował przy produkcji pięciu filmów: "Teściowie", "Śniegu już nigdy nie będzie" i "Marzec'68". Prywatnie pasjonuje się fotografią oraz podróżami. 

Oj, kogoś tu chyba poniosło... Antek Królikowski dostał w twarz! Co tu się wydarzyło?! Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sebastian Skoczeń zdradza kulisy pracy na planie serialu „Korona Królów. Jagiellonowie”
Sonda
Lubisz Joannę Brodzik?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE