Tak zmieniała się Roksana Węgiel. Od uroczego dziecka do pięknej kobiety. Nowe zdjęcia powalają

2024-03-05 10:10

Roksana Roxie Węgiel, choć wydaje się, jakbyśmy zaledwie wczoraj zachwycali się jej występem w programie "The Voice Kids" w TVP, ma już 19 lat. Młoda wokalistka przeszła długą drogę, od uroczego dziecka do pięknej kobiety. Jak dziś wygląda Roksana Węgiel, a jak prezentowała się kiedyś? Niesamowita przemiana, która uświadamia, jak szybko mija czas . Zobaczcie zdjęcia Roxie Węgiel.

Roxana Węgiel debiutowała jako 13-lataka, dziś jest gwiazdą

Kiedy Roksana Roxie Węgiel weszła na scenę "The Voice Kids", nikt nie spodziewał się, że ta urocza 13-latka skrywa w sobie aż tak ogromny talent. Głos jak dzwon sprawił, że wszystkie fotele jurorskie się odwróciły, a ostatecznie początkująca wokalistka trafiła do drużyny Edyty Górniak. Roxie Węgiel zwyciężyła tamtą edycję programu, a jej kariera rozwijała się w zawrotnym tempie. Zaczęła wydawać swoją muzykę, która znalazła wielu odbiorców, a później reprezentowała nasz kraj na Eurowizji Junior. Wybranie Roksany Węgiel okazało się strzałem w dziesiątkę, a jej piosenka "Anyone I Want To Be" dała Polsce pierwsze w historii tego konkursu zwycięstwo. Triumf w międzynarodowym show dał jej jeszcze większą rozpoznawalność. Węgiel była zapraszana przez wszystkie stacje telewizyjne w Polsce i na największe wydarzenia muzyczne w kraju.

Tak zmieniała się Roksana Węgiel. Od uroczego dziecka do pięknej kobiety. Ależ ten czas mija

Dziś Roksana Węgiel nadal stawia na muzykę, choć równie dużo media zaczęły pisać o jej życiu prywatnym i związku z Kevinem Mglejem. Para jest zaręczona i planuje ślub, a partner Roxie jest od niej o kilka lat starszy i ma dziecko z poprzedniego związku, co oznacza, że Węgiel musiała sprostać bardzo trudnej, dojrzałej roli. Sama wokalistka jest jednak pewna swoich uczuć i uspokajała fanów, że różnica wieku jej niestraszna, ponieważ taką samą mają jej rodzice. Gdy patrzy się na dzisiejsze zdjęcia Roksany Węgiel, człowiek zdaje sobie sprawę z tego, jak szybko mija czas. Od uroczej 13-latki Roxie stała się piękną, młodą kobietą. Uzdolnioną muzycznie, taką, która nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Jesteśmy ciekawi, jak dalej potoczą się jej losy i kariera. Trzymamy kciuki.

Zobaczcie zdjęcia: Tak się zmieniła Roksana Węgiel

Sonda
Czy Roksana Węgiel i Kevin Mglej pasują do siebie?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany