Wielka wpadka Bomby i Jeschke na parkiecie. Jurorzy nie zostawili na nich suchej nitki! [Wideo]

2021-10-11 20:29

"Taniec z Gwiazdami" - ćwierćfinał, a w nim cztery pary walczące o Kryształową Kulę. Jedną z nich jest Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. Niestety, w poniedziałkowy wieczór nie poszło im zbyt dobrze. Zatańczyli hip hop, co okazało się prawdziwym wyzwaniem nawet dla Jacka tańczącego od lat! Wielka wpadka Sylwii Bomby w "Tańcu z Gwiazdami". Zobaczcie wideo i sprawdźcie, co powiedzieli o jej występie w show Polsatu jurorzy. Zdradzimy: nie było miło...

Wielka wpadka Sylwii Bomby i Jacka Jeschke na parkiecie. Jurorzy nie zostawili na nich suchej nitki! [Wideo]

i

Autor: AKPA Wielka wpadka Sylwii Bomby i Jacka Jeschke na parkiecie. Jurorzy nie zostawili na nich suchej nitki! [Wideo]

W ćwierćfinale swoje taneczne zdolności zaprezentowały cztery pary: Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, Kajra i Rafał Maserak, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Nie zabrakło też jurorów, którzy żywo komentowali występy uczestników. Oprócz Iwony Pavlović, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego, w jury zasiada także Andrzej Piaseczny. Sylwia Bomba zadedykowała jednak swój taniec Andrzejowi Grabowskiemu. Był to hip hop i jak się okazało, nie należał do najlepszych występów bohaterki "Gogglebox. Przed telewizorem". Para zaliczyła niemałą wpadkę. Z tym gatunkiem średnio poradził sobie nawet Jacek Jeschke tańczący od lat! Nie umknęło to uważnym jurorom.

Dalsza treść artykułu pod galerią: Taniec z gwiazdami - ćwierćfinał

Iwona Pavlovic zauważyła potknięcia i pomyłki podczas choreografii. Otwarcie przyznała: - Moim zdaniem to był Twój najsłabszy taniec do tej pory. (...) Niedynamicznie, nierytmicznie (...) powinien być luz, izolacje. (...) Za trafienie do kosza podniosę o jeden punkt - powiedziała Pavlovic przywołując element występu jakim były piłki do koszykówki. Andrzej Grabowski z kolei zauważył, że Jeschke tańczył niewiele lepiej od Bomby. Tancerz przyznał, że całe życie musiał się prostować i skupiał się na tańcach towarzyskich, a hip-hop nie jest jego mocną stroną. Andrzej Piaseczny zauważył, że coś poszło nie tak. Powiedział:

- Mnie zdecydowanie czegoś brakowało (...) niby hip-hop był, ale trzeba jeszcze ponawijać trochę, a o ciętym języku Sylwii krążą legendy - wyznał Piasek i dał Sylwii 7 punktów. Iwona Pavlovic przyznała 5 punktów, Malitowski 6, a Grabowski 8. Łącznie Jacek i Sylwia zdobyli 26 punktów. 

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!
Sonda
Jak Janachowska sprawdza się w roli prowadzącej "Taniec z Gwiazdami"?