Tatiana Okupnik - Puzzle

i

Autor: mat. pras. Tatiana Okupnik - "Puzzle"

To pierwszy raz!

Tatiana Okupnik pokazała swoje dzieci w nowym teledysku! Ale one już duże [WIDEO]

2023-02-15 19:45

Tatiana Okupnik (45 l.) przerwała karierę muzyczną na kilka lat. Wyszła za mąż i urodziła dwójkę dzieci. Przez długo ukrywała, że obie ciąże przypłaciła dużymi problemami zdrowotnymi. Dziś znów tworzy, nagrywa i planuje wydać nową płytę. Zapowiada ją piosenka "Puzzle", w której Tatiana śpiewa o swoich przeżyciach, a w teledysku... pojawiły się jej dzieci - Matylda i Tymek. Zobaczcie klip.

Tatiana Okupnik podbiła Polskę jako charyzmatyczna wokalistka zespołu Blue Cafe. Bez niej zespół przestał odnosić sukcesy, a obecną wokalistkę podczas wywiadów wciąż pyta się o Tatianę... Niezapomniana artystka wydała trzy solowe płyty, a potem... zniknęła. Tatiana Okupnik założyła rodzinę, wyszła za mąż i urodziła dwójkę dzieci. Wszystko z dala od mediów. Dopiero niedawno przyznała się światu, co przechodziła przez ostatnie lata. W pierwszej ciąży Okupnik popadła w depresję, a jej poród okazał się traumatyczny. W drugiej ciąży musiała chodzić o kulach, a po porodzie psychika znów dała o sobie znać. 

Dziś Tatiana Okupnik szczerze opowiada o tym, co ją spotkało i że macierzyństwo wcale nie wygląda tak, jak pokazują je modne mamy na Instagramie. Wsparła tym samym wiele kobiet. I nie zamierza też ukrywać wydarzeń ze swojego życia w nowej twórczości. 

Okupnik wraca na scenę po 7 latach przerwy. Kilka tygodni temu wypuściła singiel "Mama idzie w długą". Teraz do sieci trafiła jej nowa piosenka - ballada pod tytułem "Puzzle". 

„Puzzle” powstały mniej więcej dwa lata temu. Pisząc je myślałam i czułam, że powoli części mojej układanki zaczynają znajdować swoje miejsce. Chyba nawet przebiegła mi przez głowę myśl, że niedługo wszystko ułożę…Minęło trochę czasu i czytam ten tekst inaczej. Te puzzle układają się cały czas. Dochodzą nowe fragmenty a niektóre odchodzą. Cała układanka ciągle się zmienia. Są dni, kiedy wszystkie części pasują do siebie jak ulał i takie kiedy nie mogę znaleźć brakujących elementów. I to jest Ok! - mówi o piosence Tatiana Okupnik.

W bardzo prostym, minimalistycznym teledysku do piosenki Tatiana Okupnik pozwala słuchaczom skupić się na tekście i przesłaniu jej piosenki. W pewnym momencie klipu na planie pojawiają się jednak jej dzieci. Matylda skończy w tym roku 7 lat, a Tymek 5 i oboje rosną jak na drożdżach.

Zresztą zobaczcie ich sami w nowym teledysku Tatiany:

Zamiast skupić uwagę na przyczynach problemów, często niwelujemy jedynie ich skutki.

Jak skupić energię na źródłach własnych problemów? POSŁUCHAJ porad Krystyny Mirek!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany