Teresa Lipowska nie lubi leżeć w łóżku

i

Autor: Akpa Teresa Lipowska nie lubi leżeć w łóżku

Tak trzymać!

Teresa Lipowska wciąż w doskonałej formie! Z czym kojarzy się jej łóżko?

2022-10-04 5:35

Teresa Lipowska (85 l.), czyli kochana przez miliony Polaków Barbara Mostowiak z serialu „M jak miłość” zapewnia, że wciąż tryska dobrym humorem. Ma ku temu powody, bo zdrowie wciąż jej dopisuje, a energia wręcz rozpiera. Jedynie rower rekreacyjny zamieniła na stacjonarny.

Na Teresę Lipowską aż miło popatrzeć. Aktorka mimo upływu lat ma się doskonale. A wszystko dzięki temu, że ze sportem jest za pan brat. Mimo że nieco zwolniła tempo uśmiech z jej twarzy nie znika. Nie siedzi też w fotelu, ale stara się być aktywna na każdej płaszczyźnie życia. Jeszcze niedawno jeździła po bibliotekach i domach kultury, gdzie czytała poezję księdza Jana Twardowskiego. - Dziękuję, zdrowie w miarę mi dopisuje. Jak na mój pesel, może być. Cieszę się życiem. Póki można to wciąż idę do przodu - uśmiecha się w rozmowie z nami pani Teresa. Swoją obecnością Lipowska nadal uszczęśliwia wiele osób. - Leżenie w łóżku jest do mnie niepodobne. Ciągle jeszcze gdzieś jeżdżę, coś załatwiam, spotykam się z ludźmi. To mi daje napęd na dalsze życie, a co boli to boli. W tym wieku musi boleć – dodaje szczęśliwa babcia dwójki nastoletnich wnuków. Niegdyś artystka opowiadała, że dbając o kondycję jeździ rowerem po lesie Kabackim. Teraz o dobre samopoczucie i figurę dba głównie w domu. - Na wyprawy rowerowe już się nie wybieram. Teraz już tylko spacerek i rower, ale stacjonarny. Na szczęście mam jeszcze niezła kondycję - zdradza gwiazda „M jak miłość”.

Teresa Lipowska trafi do domu opieki. Smutne wyznanie gwiazdy "M jak miłość"
Sonda
Czy Basia powinna wrócić do "M jak miłość"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają