Co za kształty!

To naprawdę Tamara Arciuch! Nieprawdopodobna przemiana! Partner pomaga jej wcisnąć ubranie

2023-06-19 5:02

Tamara Arciuch zawsze słynęła z nieziemskiej urody i znakomitej sylwetki. Tak jest do dziś. 48-letnia aktorka nadal wygląda znakomicie. Ostatnio trochę się zaokrągliła, ale absolutnie jej to nie zaszkodziło. Mało tego, bardziej kobiece kształty jeszcze dodały Tamarze Arciuch uroku. Gwiazdę "Ojca Mateusza, "M jak miłość" i "Przyjaciółek" spotkaliśmy przy okazji zawodów Challenge Poland Gdańsk Triathlon. Startował w nich też jej partner - Bartek Kasprzykowski. Zobacz w naszej galerii nieprawdopodobną przemianę aktorki. To naprawdę Tamara Arciuch!

Tamara Arciuch mocowała się ze strojem pływackim. Pomagał Bartek Kasprzykowski

Tamara Arciuch lubi trudne wyzwania, nie tylko aktorskie. Gwiazda "Ojca Mateusza", "Przyjaciółek" i "M jak miłość" nie stroni od wysiłku fizycznego i postanowiła się sprawdzić w morderczych zawodach Challenge Poland Gdańsk Triathlon. W rywalizacji wziął także udział jej wieloletni partner - Bartek Kasprzykowski, którego poznała przy okazji realizacji zdjęć do zapomnianego nieco serialu "Halo Hans". Aktorka wzięła udział w pływackiej sztafecie. Pływała w specjalnej piance. Nieoczekiwanie jednak wcześniej pojawiły się problemy z wciśnięciem się sportowy strój. Tamara Arciuch wiła się i wyginała, bo "uparta" pianka nie chciała wejść. Na pomoc ukochanej ruszył Bartek Kasprzykowski. W końcu - po długich bojach - udało się wcisnąć strój na ponętne ciało pięknej aktorki.

Tamara Arciuch w kostiumie kąpielowym prała piankę w Bałtyku

Tamara Arciuch przed startem złożyła ręce do modlitwy, by po chwili ruszyć do wody. Pływacki wyścig kosztował ją sporo energii - gwiazda "Ojca Mateusza", "M jak miłość" i "Przyjaciółek" była cała czerwona z wysiłku. Po wszystkim aktorka - tym razem bez większych problemów - ściągnęła piankę i paradując w samym stroju kąpielowym... wyprała ją w Bałtyku. Uwagę plażowiczów zwróciła odmieniona sylwetka Tamary Arciuch. Widać, że tu i ówdzie nieco przybyło jej ciała. W nowej odsłonie aktorka wygląda kapitalnie. Zobacz w naszej galerii zdjęcia Tamary Arciuch z zawodów Challenge Poland Gdańsk Triathlon. 

Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Tamara Arciuch
Listen on Spreaker.