Ewa Wachowicz

i

Autor: Instagram Ewa Wachowicz

To znany dziennikarz!

To nie był pierwszy ślub Ewy Wachowicz! Usiądziecie z wrażenia, kim był jej pierwszy mąż!

2023-09-04 8:37

Ewa Wachowicz w ubiegły weekend po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu. Wybrankiem jej serca okazał Sławomir Kowalewski. Mężczyzna jest dziennikarzem i muzykiem. Przez lata związany był z RMF FM, wystąpił też w programie "Must be the music”. Jednak mało kto wie, kim był był pierwszy mąż gwiazdy Polsatu! Poznajcie szczegóły!

Ewa Wachowicz zaskoczyła wszystkich i w ubiegły weekend wyszła za mąż. Gwiazda Polsatu 2 września powiedziała "Tak", Sławomirowi Kowalewskiemu, dziennikarzowi muzycznemu przez lata związanego ze stacją RMF FM. Suknia panny młodej była niczym w pięknej bajki. Ewa Wachowicz wyglądała przepięknie w eleganckiej i bardzo kobiecej sukni ślubnej. Ten widok zapiera dech w piersiach! Mało kto jednak wie, że nie był to pierwszy ślub byłej Miss Polonia. Poznajcie, kim był pierwszy mąż Ewy Wachowicz!

Kim był pierwszy mąż Ewy Wachowicz?! Rozstanie z nim było dla niej ciosem!

Ewa Wachowicz 2 września stanęła po raz kolejny na ślubnym kobiercu. Niewielu z nas jednak pamięta jej pierwszego męża. Był nim Przemysław Osuchowski, dziennikarz i korespondent wojenny "Gazety Krakowskiej". Pobrali się w 1996 w ambasadzie RP w Pretorii. Owocem miłości jest córka, Aleksandra, która urodziła się w 2000 roku. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czas, a rozstanie dla Wachowicz było ogromnym ciosem. Po latach w rozmowie z "Vivą" wspomniała.

- Wychowałam się w domu pełnym miłości. Moi rodzice są 57 lat razem i tę miłość wciąż widać w ich oczach. Ogromnie mnie to wzrusza. Tak jak oni bardzo chciałam, żeby i w moim przypadku skończyło się jak w bajce. Niestety, nie udało się. […] Może byłam za młoda na małżeństwo? Może źle wybrałam? A może nie potrafiłam tego unieść – mówiła w rozmowie z "Vivą".

Zobacz poniższą galerię:

Ewa Wachowicz wyszła za mąż
Listen on Spreaker.