Magda Gessler wygryzła Adamczyka z Kuchennych rewolucji?

i

Autor: materiały prasowe Magda Gessler wygryzła Adamczyka z "Kuchennych rewolucji"?

Szok! "Kuchenne rewolucje" bez Magdy Gessler?! Zamiast niej popularny aktor

2022-02-01 5:27

Trudno wyobrazić sobie „Kuchenne rewolucje” bez charyzmatycznej i rzucającej talerzami Magdy Gessler (69 l.) w roli gospodyni programu. Jak jednak ustalił „Super Express”, niewiele brakowało, a to nie ona dostałaby fuchę. Restauratorka w castingu pokonała o włos swojego byłego ukochanego... Piotra Adamczyka (50 l.)!

W 2002 r. cała Warszawa żyła romansem Magdy Gessler i Piotra Adamczyka. Magda ze szczegółami opisała go w swojej biografii. Jak wyznała – relacja zakończyła się w chwili, gdy Piotr przegrał pojedynek na pięści o jej względy. Od tamtej pory nie darzą się wielką sympatią. Kiedy w 2009 r. Adamczyk otworzył restaurację, jego była partnerka miała do niej zakaz wstępu.

Przeczytaj więcej: Magda Gessler ze szczegółami opisała swój romans z Piotrem Adamczykiem. Doszło nawet do bójki!

Relacji między nimi z pewnością nie ułatwia fakt, że oboje rywalizowali o posadę w TVN. Kiedy powstawały „Kuchenne rewolucje”, producenci poszukiwali osoby zbliżonej charyzmą do znanego z oryginalnej wersji show Gordona Ramsaya (56 l.).

Jak dowiedział się „Super Express”, wahali się między Piotrem a Magdą właśnie. Ostatecznie postawili na Gessler. Sama zainteresowana niechętnie wraca do tych czasów. Jak przyznała w jednym z wywiadów – nigdy nie potwierdzi, z kim wygrała, bo byłoby to dla tej osoby zbyt upokarzające. Dodała jednak, że jest to aktor, który ma własną restaurację… Na pocieszenie Piotr otrzymał główną rolę w serialu TVN „Przepis na życie”, która przyniosła mu m.in. Telekamerę dla najlepszego aktora. Wszyscy z tego pojedynku wyszli zwycięsko, a fakt, że „Kuchenne rewolucje” pokazywane są od 12 lat, świadczy, że dokonano dobrego wyboru. – Nie byłoby „Kuchennych rewolucji” bez Magdy. W ogóle nie byłoby chyba współczesnych mediów bez Magdy – powiedział Marcin Tyszka (46 l.).

Sonda
Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany