To niewiarygodne, co zrobił ukochany Małgorzaty Foremniak! I to na oczach wszystkich

2023-03-03 5:20

Małgorzata Foremniak (56 l.) od kilku miesięcy spotyka się z producentem filmowym Pawłem Jodłowskim. Wygląda na to, że łączące ich uczucie wkroczyło na nowy poziom. Ukochany gwiazdy dba bowiem o to, by była nie tylko szczęśliwa, ale i najedzona! Dlatego... karmi ją w restauracji. Co za rozczulający widok!

Chociaż Małgorzata Foremniak i Paweł Jodłowski znają się od lat, dopiero od kilku miesięcy są parą. Nie chcą jednak mówić o swojej relacji.

- Wchodzę na kolejny etap myślenia, odczuwania - wyznała aktorka w jednym z wywiadów. - Nie chcę żyć przeszłością. Już nie będę czterdziestolatką. Akceptuję swoje starzenie się, to że pewne rzeczy już mnie nie kręcą, na inne szkoda mi czasu – dodała.

Romantyczna kolacja Foremniak z ukochanym

Ponieważ jej wybranek na stałe mieszka w Wielkiej Brytanii, a ona nie planuje przeprowadzki, celebrują każdą chwilę spędzoną we dwoje. Tak też było podczas kolacji w jednej z warszawskich restauracji. Były czułe gesty, spojrzenia i długa rozmowa. W pewnym momencie zrobiło się naprawdę romantycznie. Paweł karmił swoją wybrankę, a ona ze smakiem przyjmowała serwowane przez niego porcje. Oboje wyglądali przy tym jak para zakochanych nastolatków. 

Małgorzata Foremniak wyjedzie z Polski?

Małgorzata Foremniak nie planuje opuszczać Polski, gdzie wciąż jest gwiazdą i ma stałą pracę, tylko dlatego, że jej ukochany mieszka w Wielkiej Brytanii. – Małgosia lubi odwiedzać Pawła w Anglii, ale nie myśli o przeprowadzce na stałe. Trudno by było dostać jej tam pracę, a w Polsce ma stały dochód w postaci „Mam talent”. Od czasu do czasu zagra w filmie, pojawi się na imprezie – słyszymy od znajomej aktorki.

Uczestniczka Mam Talent zaprosiła Małgorzatę Foremniak na scenę. Zobaczcie, co stało się potem!
Sonda
Czy lubisz Małgorzatę Foremniak?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają