To straszne, co spotkało Sarę James. 14-latka przeżyła dramat

i

Autor: AKPA To straszne, co spotkało Sarę James. 14-latka przeżyła dramat

Współczujemy

To straszne, co spotkało Sarę James. 14-latka przeżyła dramat

2022-10-05 12:40

Sara James ma tylko 14 lat i coraz więcej sukcesów na swoim koncie, również na arenie międzynarodowej. Niestety, nastolatka boleśnie przekonała się o tym, jak brutalny potrafi być show-biznes. Kariera odbiła się także na jej normalnym, codziennym życiu. Młoda piosenkarka w rozmowie z Kubą Wojewódzkim ujawniła, że była prześladowana.

Sara James cieszyła się ostatnio sporym zainteresowaniem kolorowej prasy za sprawą udziału w amerykańskim "Mam talent". 14-latka zauroczyła tamtejszą publikę i jurorów, a uznawany za najbardziej surowego Simon Cowell był tak oczarowany jej głosem, że wcisnął złoty przycisk. I choć ostatecznie Sarze nie udało się wygrać programu, to nie ulega wątpliwościom, że odniosła wielki sukces. Zdaniem wielu występ w amerykańskim show jest dla nastolatki przepustką do wielkiej, światowej kariery.

Nic dziwnego, że na fali popularności Sary postanowił skorzystać 59-letni Kuba Wojewódzki, który usilnie stara się przyciągnąć przed ekrany młodszą publikę. Celebryta zaprosił nastolatkę do swojego programu. W trakcie rozmowy opowiedziała, co najbardziej boli ją w show-biznesie. - Czasami zdarza się hejt. (...) Trochę nie zdawałam sobie sprawy z tego, że jak wchodzisz w show biznes i stajesz się rozpoznawalny, to gdzieś tam ci ludzie stają się zazdrośni... Taka nienawiść bezsensowna. Ja tego strasznie nie rozumiem. (...) Ale ludzie tacy są. Mam nadzieję, że zaczną się w tym temacie bardziej edukować. To jest bez sensu, niepotrzebne to jest. Powinniśmy się doceniać - ubolewa nastolatka.

Samozwańczy "król TVN" dopytywał, czy Sara kiedykolwiek miała kłopoty spowodowane odmiennym kolorem skóry.- Miałam i to nie raz! Zmieniłam szkołę trochę też przez to... - wyznała Sara i ujawniła, że była tam prześladowana. - Ale teraz jest okej - podsumowała nastolatka.

Wątek prześladowania na tle rasowym, którego doświadczyła ze strony rówieśników zakończyła ważnym apelem. - Nie wiem, czy to dobrze zabrzmi, co teraz powiem, ale ja uważam, że trzeba się kochać, po prostu. Trzeba być dumnym z siebie i kochać siebie. (...) To jest bez sensu takie zabijanie się od środka. Powinniśmy cieszyć się z tego, kim jesteśmy!

W galerii poniżej możecie zobaczyć zdjęcia Sary James

Sonda
Czy Sara James ma szansę na międzynarodową karierę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE