Zobaczcie zdjęcia

To z nią syn Górniak chce wziąć ślub. Jej zdjęcia szokują. Kim jest dziewczyna Allana Krupy?

2023-03-24 20:00

Allan Krupa (19 l.) od blisko roku jest szczęśliwie zakochany. Syn Edyty Górniak (50 l.) wyznał właśnie, że chciałbym wziąć ślub. Kim jest jego wybranka? To piękna i bardzo oryginalna nastolatka, która robi karierę na Tik Toku. Angelika Dziedzic (19 l.) zaskakuje w sieci barwnym wizerunkiem. Zobaczcie, jak wygląda dziewczyna Allana Krupy.

Allan Krupa jest już dorosły. Syn Edyty Górniak od kilku lat wiedzie samodzielne życie w Warszawie. Gdy skończył 18 lat, zaczął karierę muzyczną jako raper Enso. Jest też bardzo szczęśliwy prywatnie. Od blisko roku Allan jest w związku z Angeliką Dziedzic, nastolatką, która prężnie działa na Tik Toku, posługując się nazwą Wuxiia.

Kim jest dziewczyna Allana Krupy?

Angelika Dziedzic na swoim Tik Toku prezentuje się w odważnych stylizacjach - przez długo farbowała włosy na intensywny róż. Lubi oryginalne makijaże, a jej styl nawiązuje do mangi. Jej najpopularniejsze filmiki na Tik Toku sięgają oglądalnością aż do 100 tys. wyświetleń.

Początkowo Allan Krupa ukrywał swoją ukochaną przed światem. Gdy wrzucał do sieci zdjęcia z nią, nastolatka zakrywała twarz. Dziś jednak nie tylko chętnie pozują do wspólnych zdjęć - Allan chętnie mówi o swojej dziewczynie. Jak wyznał "Super Expressowi", on i Angelika niedawno razem zamieszkali.

– Zamieszkaliśmy razem. Jest fajnie. Myślę, że oboje jesteśmy już na takim poziomie mentalnym, że nie pozabijamy się, mieszkając razem. Trwa to już jakiś czas, idzie nam dobrze. Super nam się żyje. Bez zarzutów. Super jest – mówi nam Allan Krupa.

Syn Edyty Górniak planuje ślub

Allan Krupa nie wyklucza ślubu z Angeliką Dziedzic. Marzy mu się spektakularna ceremonia w Dubaju. Edyta Górniak, choć bardzo wspiera związek syna, pomysłem ślubu nie jest zachwycona.

- Jeśli Allan będzie szczęśliwy, to ja także będę szczęśliwa. Ale ślub bym mu odradzała, bo to tylko ładnie brzmi, gorzej się nosi - powiedziała Edyta Górniak w rozmowie z "Super Expressem".

Przeczytaj całość tutaj: Allan Krupa chce wziąć ślub. Edyta Górniak stanowczo reaguje! "ODRADZAM"

Zobacz w naszej galerii, jak wygląda dziewczyna Allana Krupy:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany