Tylko u nas!

Allan Krupa chce wziąć ślub. Edyta Górniak stanowczo reaguje! "ODRADZAM"

2023-03-24 4:40

Syn Edyty Górniak (50 l.) dopiero za kilka dni skończy 19 lat, a już wiedzie bardzo dorosłe życie. Allan Krupa mieszka w stolicy, z dala od mamy. A do tego jest szaleńczo zakochany i razem ze swoją partnerką Angeliką Dziedzic (19 l.) poczynili poważny krok w ich związku – zamieszkali razem. Okazuje się, że chłopak myśli już nawet o ślubie. Mama Edyta Górniak nie jest zadowolona...

Allan Krupa od roku jest pełnoletni i robi karierę muzyczną jako raper Enso. Z synem Edyty Górniak spotkaliśmy się właśnie na planie jego kolejnego teledysku - tym razem do piosenki "Daiquiri", którą wydaje z okazji swoich 19. urodzin. Okazuje się, że rozpoczęcie kariery muzycznej to nie jedyna zmiana, która zaszła w jego życiu w ciągu ostatniego roku.

Alan Krupa jest zakochany. Para zamieszkała razem, padło słowo "ślub"

Allan Krupa jest w szczęśliwym związku z piękną tiktokerką Angeliką Dziedzic. Parze świetnie się układa.

– Zamieszkaliśmy razem – wyznaje nam Allan Krupa. – Jest fajnie. Myślę, że oboje jesteśmy już na takim poziomie mentalnym, że nie pozabijamy się, mieszkając razem. Trwa to już jakiś czas, idzie nam dobrze. Super nam się żyje. Bez zarzutów. Super jest – cieszy się chłopak.

Edyta Górniak wspiera związek syna. Bardzo polubiła jego wybrankę i cieszy się jego szczęściem.

– Moja mama traktuje nas, jakbyśmy byli małżeństwem – śmieje się Allan.

Okazuje się, że małżeństwo jest dla Allana kuszącą perspektywą. Młody muzyk marzy o spektakularnej ceremonii zaślubin na szczycie wieżowca w Dubaju. Chłopak ma jednak świadomość, że organizacja takiego wesela wymaga ogromnych nakładów. A że jest odpowiedzialnym młodym człowiekiem, który mocno stoi na ziemi, najpierw chciałby zarobić na ślub i wesele.

Edyta Górniak odradza synowi ślub

Edyta Górniak nie jest zachwycona ślubnymi planami syna, o których… dowiedziała się dopiero od nas. Artystka uważa, że te ceremoniały nie są do niczego potrzebne. Ważniejsze są uczucia niż formalności. Jesteśmy jednak pewni, że będzie wspierać syna w jego decyzjach.

– Jeśli Allan będzie szczęśliwy, to ja także będę szczęśliwa. Ale ślub bym mu odradzała, bo to tylko ładnie brzmi, gorzej się nosi mówi nam diwa. – Ludzie powinni być przy sobie dlatego, że są razem szczęśliwi. Nie dlatego, że mają zawarty kontrakt własności – dodaje.

Edyta Górniak raz była mężatką i, jak dziś zaznacza, nigdy więcej nie da się zaobrączkować.  Poza tym śluby są drogie, a rozwody jeszcze droższe – śmieje się Górniak w rozmowie z „Super Expressem”.

Sonda
Mieszkanie razem przed ślubem - tak czy nie?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają