Reni Jusis i Misza Steciuk

i

Autor: Instagram Taniec z Gwiazdami Reni Jusis i Misza Steciuk

To z nim zatańczy Jusis. Kim jest Misza Steciuk?

2019-08-16 10:22

Już wiemy z kim zatańczy Reni Jusis w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Kolejna edycja popularnego show rusza już we wrześniu. To dobra okazja żeby poznać wszystkich uczestników i tancerzy. Sprawdź, kim jest Misza Steciuk - taneczny partner słynnej piosenkarki!

Już wiemy u czyjego boku zaprezentuje się Reni Jusis. Piosenkarka powalczy o Kryształową Kulę z rosyjskim tancerzem Miszą Steciukiem. Jest to jego debiut w "Dancing with the Stars" jednak jest mocno zdeterminowany i chce... wygrać! - Mam dużo osiągnięć na swoim koncie, a teraz zamierzam wygrać "Taniec z Gwiazdami" - czytamy jego deklarację na Polsat.pl Czy jego doświadczenie na to pozwoli? Wszystko na to wskazuje, bo Misza tańczy od dziesiątego roku życia! Steciuk posiada też międzynarodową klasę "S". Oprócz tańca towarzyskiego, jego specjalnością jest też klimat latynoamerykański. Swoje zdolności prezentował między innymi na Mistrzostwach Białorusi i Mistrzostwach Polski, gdzie doszedł do finału. Oczywiście Reni Jusis nie będzie jego pierwszą partnerką. Na zwodach towarzyszy mu Natalia Kłaput. Jak myślicie, czy Misza sprawdzi się w nowej roli? Trzymamy za niego kciuki! Zobaczcie, jak prezentuje się młody tancerz:

"Taniec z Gwiazdami" bez ważnego jurora. Pojawi się ktoś nowy?

Znamy wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami". Z kim zatańczą Kurdej-Szatan czy Ruda?

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" – kto wystąpi w programie? LISTA uczestników

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE