Tomasz Tokarz: Wokalista disco polo znów w klimatach kościelnych!

2018-05-14 15:31

W sieci właśnie pojawił się nowy utwór Tomasza Tokarza - "Pieśń dla Maryi", który, jak mówi artysta powstał z okazji objawień fatimskich. Gwiazdor disco polo nie ukrywa, że jest bardzo uduchowionym człowiekiem. Nie ma wątpliwości, że jego piosenki powstają z głębokiej potrzeby serca.

Muzyk z Torunia nie zwalnia tempa. Po wydaniu piosenek na święta Bożego Narodzenia - "Kolęda dla Pana Boga" oraz Wielkiejnocy - "Radosnego i Wesołego Alleluja" artysta znowu zaskakuje. Tym razem stworzył utwór na rocznicę objawień fatimskich. Zapraszamy do zapoznania się z kulisami powstania tego utworu. Tomem zdradził nam, że inspiracją dla niego była głośna zeszłoroczna setna data objawień oraz parę innych wydarzeń. Postanowiłem stworzyć utwór, którego tytuł brzmi „Pieśń dla Maryi” i obiecałem sobie, że za rok wydam tę piosenkę i słowa udało mi się dotrzymać. Artysta wspomina, że jest to piosenka przy której jak dotąd spędził najwięcej czasu. - Pisanie tekstu oraz sama kompozycja była dla mnie bardzo czasochłonna, gdyż zależało mi, aby pieśń była jak najbardziej dopracowana. Przy swoich utworach zawsze staram się być perfekcjonistą, ale nad tym kawałkiem z racji poruszanego tematu siedziałam najdłużej i najwięcej - mówi "Super Expressowi" Tomek. Tradycyjnie za produkcję muzyczną odpowiada Robert Krużyński vel Kruszewski, a wideoklip stworzył muzyk wraz z Pawłem Pochwalskim.

Artysta obiecuje, że zamierza powrócić do barddziej rozrywkowej działalności muzycznej i już niebawem będzie kręcił teledysk do najnowszej piosenki, która będzie bardzo taneczna, w klimacie disco oraz idealnie nadająca się na imprezy i zbliżające się wakacje. Już nie możemy się doczekać.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE