Kwiat Jabłoni zaprasza do “Domu”

i

Autor: Materiały prasowe Nowy singiel Kwiatu Jabłoni

Festiwal w Sopocie

Top of the Top Festival. Kwiat Jabłoni z Bursztynowym Słowikiem! "Ta nagroda znajdowała się poza sferą marzeń"

2023-08-23 7:42

Top of the Top Festival w Sopocie trwa w najlepsze. We wtorek, 22 sierpnia rozstrzygnął się konkurs o "Bursztynowego Słowika". Telewidzowie zdecydowali, że ta prestiżowa statuetka powędruje w ręce Kwiatu Jabłoni. Laureaci nie kryli radości!

Podczas tegorocznej edycji festiwalu w Operze Leśnej o Bursztynowego Słowika walczyli między innymi: Kwiat Jabłoni, Bovska, Daria ze Śląska, Effy, Aden Foyer, Paula Roma czy Rubens. O tym do kogo powędruje statuetka decydowali telewidzowie w głosowaniu SMS. Po przeliczeniu głosów, okazało się, że serca publiczności skradli charyzmatyczni Jacek i Kasia Sienkiewiczowie z z zespołu Kwiat Jabłoni.

Kwiat Jabłoni wygrywa w Sopocie! Bursztynowy Słowik trafia w ich ręce

Kwiat Jabłoni od lat cieszy się rosnącą popularnością, wcześniej byli nominowani między innymi do Fryderyków. Odbierając Bursztynowego Słowika nie kryli zadowolenia.

- Szczerze mówiąc, ta nagroda, którą trzyma teraz moja siostra, znajdowała się poza sferą naszych marzeń. Niewyobrażalna sytuacja... bardzo cieszymy się z tego, z jakim gronem startowaliśmy w tym konkursie, to dla nas zaszczyt. [...] Ta nagroda jest dla nas wyjątkowo ważna, czujemy, że jest dla nas legendarna. Nigdy nam nie przyszło do głowy, że tutaj będziemy - powiedzieli wprost ze sceny laureaci.

Zobacz naszą poniższą galerię: Tak wyglądają gwiazdy na ściance festiwalu Top of the Top

KWIAT JABŁONI przed premiera singla "Od nowa" w ESKA ROCK
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany