Wideo z zaskoczenia

Tuż przed premierą Rolnik szuka żony 10 wyciekło nagranie! Wszyscy o tym huczą, jeden uczestnik na celowniku

2023-09-05 21:09

Rolnik szuka żony 10, czyli jubileuszowa edycja popularnego programu, już wkrótce będzie miała swoją premierę. Tuż przed emisją pierwszego odcinka, do sieci wyciekło nagranie, które pokazuje, czego możemy się spodziewać. Wszyscy o tym huczą, jeden uczestnik znalazł się na celowniku internautów. "To chyba dobry moment na ten filmik, prawda?", pyta produkcja. Gdzie oglądać show Rolnik szuka żony 10? O której godzinie będą odcinki? Poznajcie szczegóły.

Już 17 września odbędzie się premiera pierwszego odcinka jubileuszowej edycji programu Rolnik szuka żony 10, który pokochała cała Polska. Aż tu nagle, tuż przed tą premierą, w sieci pojawił się filmik uchylający nieco rąbek tajemnicy na temat tego, czego możemy spodziewać się w formacie tym razem. Poznajemy też pięcioro uczestników, którzy będą szukać żony i męża. Kto zawalczy o miłość w Rolnik szuka żony 10?

Rolnik szuka żony 10: Kim są uczestnicy? Poznajcie ich

Jest między innymi 41-letni Waldemar, pochodzący z Kujaw. Z wykształcenia jest specjalistą od turystyki i hotelarstwa, a z zamiłowania i zawodu rolnikiem. Jest też dumnym ojcem 7-letniego Darka. Uczestnik ma na koncie jedno małżeństwo, które niestety się rozpadło. W programie poszukuje osoby, z którą mógłby dzielić swoje życie, a dokładniej radości, smutki, obowiązki, jak i wolny czas.

O miłość zawalczy również 35-letnia Anna - z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania rolniczka, a z zawodu bizneswoman. W wolnych chwilach podróżuje i rysuje. Wielką radość sprawia jej opieka nad zwierzętami i zabawa z nimi. W wieku 24 lat wzięła ślub cywilny, jednak małżeństwo rozpadło się, a kobieta od dwóch lat jest sama.

O swoje szczęście postanowiła zawalczyć również 40-letnia Agnieszka. Na co dzień zajmuje się hodowlą koni, prowadzi ośrodek jeździecki, hotel i restaurację. I choć jest niezwykle zapracowaną kobietą, nie rezygnuje z pasji. Kocha jazdę na rowerze, który zimą zamienia na narty czy dalekie podróże. Czy znajdzie osobę, z którą podzieli te pasje? To okaże się już niebawem!

27-letni Dariusz to rolnik z krwi i kości. Specjalizuje się w hodowli nowalijek i niezwykle ceni sobie spokojne życie na wsi. Jest również wielkim miłośnikiem tenisa stołowego, siatkówki oraz piłki nożnej. Ponadto interesuje się motoryzacją, lubi dobre filmy, a w wolnych chwilach chętnie spotyka się ze znajomymi i rodziną. Jak sam zdradza, poszukuje partnerki, która zaakceptuje go takim, jakim jest.

Piątym uczestnikiem 10. edycji programu Rolnik szuka żony 10 jest 28-letni Artur, który wraz z rodzicami i dziadkami uprawia ponad stuhektarowe gospodarstwo na Mazowszu. Jedną z jego pasji jest prowadzenie wielkich i ciężkich maszyn. W programie poszukuje naturalnej, wyrozumiałej, odważnej i kreatywnej kobiety, która nie tylko zawładnie jego sercem, ale też zainteresuje go pod kątem intelektualnym.

Rolnik szuka żony 10. Jeden z uczestników, 28-letni Artur, na celowniku

To właśnie 28-letni Artur z Rolnik szuka żony 10 znalazł się na celowniku internautów, którzy szczegółowo go "prześwietlili". Mężczyzna bardzo spodobał się publiczności, która prześciga się w wyszukiwaniu informacji na jego temat. W sieci pojawiły się jego zdjęcia oraz zdjęcia jego gospodarstwa. Marta Manowska, prowadząca program, w najnowszym zwiastunie żartuje nawet, że uroczy Artur być może już coś sobie "wyobraża", patrząc na zdjęcia kandydatek, które mogłyby stanąć z nim na ślubnym kobiercu. Kto wie, może tak właśnie się stanie!

Rolnik szuka żony 10. Premiera. Kiedy? Gdzie oglądać Rolnik szuka żony 10?

Rolnik szuka żony 10 zadebiutuje dokładnie 17 września. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany o godz. 21:20 na antenie TVP1. To właśnie tam, co niedzielę, będzie można oglądać kolejne odcinki programu. Trzymamy kciuki za uczestników!

Galeria zdjęć: Rolnik szuka żony 10. Oto uczestnicy jubileuszowej edycji programu 

Sonda
Rolnik szuka żony. Będziesz oglądać 10. edycję programu?
Rolnik szuka żony: Dramatyczne rozstania i szokujące sceny
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany