Down The Road

i

Autor: TTV/Marta Wojtal

TVN wypuści trzecią edycję "Down the road". Przemek Kossakowski ma ważny apel, który chwyta za serce!

2021-04-06 14:32

Stacja TVN wypuści jeszcze w tym roku trzeci sezon słynnego programu "Down the road. Zespół w trasie". Rozpoczęły się poszukiwania uczestników do trzeciej edycji produkcji prowadzonej przez Przemysława Kossakowskiego! Premiera nowego sezonu planowana jest na koniec tego roku w serwisie Player.pl. Teraz można zgłaszać chęć udziału. Poznajcie szczegóły oraz ważny apel Kossakowskiego.

Jak pisze stacja TVN, jeszcze w tym roku zobaczymy trzecią edycję "Down the road. Zespół w trasie". Jest to polska wersja belgijskiego formatu. Program opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż życia. W trakcie wyprawy bohaterowie konfrontują się z niesprawiedliwymi stereotypami i pokazują, że chcą żyć w pełnoprawny sposób. Pierwsze dwa sezony, które z entuzjazmem zostały przyjęte na polskim rynku, zmieniły postrzeganie osób z dodatkowym chromosomem.

Powstanie trzeci sezon "Down the road. Zespół w trasie". Apel Kossakowskiego

Przemek Kossakowski, który podróżuje z osobami z zespołem Downa, ma ważny apel. Jego treść chwyta za serce!

Trzecia odsłona Down the Road powinna moim zdaniem ostatecznie dowieść, że ludzie z zespołem Downa to społeczność złożona z ludzi o niezwykłym potencjale, którzy potrzebując pomocy, sami są w stanie dać wiele w zamian. Tworząc drugi sezon zależało nam, aby pokazać, że sukces części pierwszej nie był przypadkiem, że wartościowych ludzi z zespołem Downa jest o wiele więcej i że potrzebują nie tylko zauważenia, ale też pomocy na wielu płaszczyznach. Myślę tutaj o aktywizacji społecznej, zawodowej, ale też zwyczajnego, codziennego, ludzkiego wsparcia. Teraz, chciałbym, aby ta świadomość została ugruntowana. Ludzie z zespołem Downa i ich rodziny to wielka społeczność, która cały czas żyje zepchnięta na margines naszej rzeczywistości. Chciałbym, aby to zaczęło się zmieniać.

"Down the road. Zespół w trasie" - jak zgłosić się do programu?

Właśnie ruszyły poszukiwania uczestników do trzeciej edycji. Aby wziąć udział w projekcie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: http://www.downtheroad.pl/. Format w serwisie Player.pl pojawi się pod koniec 2021 roku. Za produkcję trzeciej serii odpowiada firma WIERNIK PRO.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE