Zobacz zdjęcia

Tajemnicze spotkanie byłych gwiazd Polsatu. Kto wystąpi w 19. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

2023-07-19 14:30

Wokalne show Polsatu ujawniło nazwiska uczestników nowej edycji. W programie pojawi się dawna gwiazda stacji, która grała jedną z głównych ról w serialu "Samo życie". Będzie także aktor, który w pandemii koronawirusa zaczął zarabiać na życie, pracując jako kurier. W 19. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" po raz pierwszy pojawi się osoba wyłoniona z castingu. Sporym zaskoczeniem jest też udział syna Piotra Gąsowskiego.

Uczestnicy 19. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zjawili się niedawno na tajnym spotkaniu. Pojawili się tam: Magdalena Kumorek (44 l.), aktorka znana z seriali "Samo życie" i "Przepis na życie",  aktor Jakub Gąsowski (28 l.), którego ojciec do niedawna prowadził show razem z Maciejem Dowborem, Ewelina Flinta (44 l.) - wokalistka znana z pierwszej edycji "Idola", czy Nick Sinckler (43 l.), amerykański piosenkarz nie ukrywający swojej homoseksualnej orientacji seksualnej. Był także Edward Miszczak i jurorzy - Paweł Domagała i Małgorzata Walewska.

W nowym sezonie "Twoja twarz brzmi znajomo" wystąpią także: Jagoda Szydłowska - zwyciężczyni castingu, Pola Gonciarz (25 l.) - aktorka znana z "Na dobre i na złe", , aktor Marcin Januszkiewicz (36 l.) - to on musiał pracować jako kurier i Kuba Szmajkowski (21 l.), młody wokalista znany z The Voice Kids i zespołu 4Dreamers.

Na profilu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na razie nie pojawiła się wizytówka Magdaleny Kumorek, która już kilka dni temu została ujawniona przez serwis Wirtualmenedia.pl. 19. edycja wokalnego show Polsatu ruszy po wakacjach. W odróżnieniu od poprzedniego sezonu, nastąpiła zmiana głównego choreografa. Krzysztofa "Krisa" Adamskiego zastąpił Maciej Zakliczyński znany z "Tańca z gwiazdami".

Kolejna gwiazda z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" traci pracę! Znowu zmiany w Polsacie

Krzysztof Ibisz jako Verka Serduchka. Historyczny występ w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Sonda
Oglądasz nową edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo?