Rojst Millenium już wkrótce!

Piotr Fronczewski zaskoczył swoich fanów. Ponownie zobaczymy go w kultowym serialu, mamy pierwsze zdjęcia!

2023-07-07 13:20

I wszystko jasne! "Rojst Millenium" stał się faktem. Netflix pokazał właśnie pierwsze zdjęcia z trzeciej części kultowego serialu, który zdobył uznanie krytyków i widzów. Do obsady dołączyli Janusz Gajos, Tomasz Schuchardt, Filip Pławiak oraz Marianna Gierszewska, Michalina Łabacz i Konrad Eleryk. Zobaczcie pierwsze zdjęcia!

"Rojst Millenium" - obsada, fabuła, kto w obsadzie?

Jak czytamy w notce przesłanej przez Netflix, w trzeciej części serialu "Rojst" nadchodzi czas zmian. Ludzie w napięciu oczekują nadejścia nowego millenium. Tymczasem w lesie na Grontach odkopany został szkielet kobiety z naszyjnikiem, a podczas urodzinowego bankietu, w hotelu “Centrum” dochodzi do zabójstwa. Co i kto stoi za tymi wszystkimi zdarzeniami? Historia cofa się aż do lat 60., aby odnaleźć klucz do kryminalnej zagadki. 

W Rojst Millenium nie zabraknie odkrywania dalszych losów postaci, z którymi widzowie zżyli się w poprzednich dwóch sezonach: Anny Jass (Magdalena Różczka), Witolda Wanycza (Andrzej Seweryn), Adama Miki (Łukasz Simlat), Piotra Zarzyckiego (Dawid Ogrodnik) oraz kierownika hotelu (Piotr Fronczewski), Nadii (Agnieszka Żulewska), czy Dzidzi (Michał Pawlik). W sześcioodcinkowym "Rojst Millenium" pojawia się wiele nowych postaci i związanych z nimi kryminalnych tajemnic. Odkryjemy losy Jassijeja, w którego wcielają się Janusz Gajos i Tomasz Schuchardt. Równie istotna w tym sezonie jest postać młodego kierownika hotelu u początków jego przebojowej kariery, zagrana przez Filipa Pławiaka. W pozostałych, znaczących rolach drugoplanowych pojawią się Konrad Eleryk, Marianna Gierszewska i Michalina Łabacz. 

Za reżyserię odpowiada Jan Holoubek. Premiera serialu na Netflix w 2024 roku.

Z pewnością największym zaskoczeniem jest udział Piotra Fronczewskiego. Kilka miesięcy temu mówiło się, że ze względu na zły stan zdrowia, zrezygnował on z serialu "Leśniczówka".

Tak OSZPECILI Annę Dymną w serialu Netflixa "Wielka woda".
Sonda
Rojst 3 - czekasz na trzeci sezon serialu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany