Ola Żebrowska pokazała nagie zdjęcie

i

Autor: instagram/@olazebrowska Ola Żebrowska pokazała nagie zdjęcie

Żebrowska pokazała brzuch

Urodziła czwórkę dzieci. Tak wygląda jej ciało

2023-02-24 11:00

Aleksandra Żebrowska (36 l.) wrzuciła do sieci zdjęcie swojego brzucha, by pokazać, jak aktualnie wygląda jej ciało po czterech porodach. Internautki są zachwycone, że celebrytka nie boi się pokazywać tak naturalnych zdjęć.

Aleksandra Żebrowska jest nazywana najbardziej wyzwoloną celebrytką w kraju. Żona znanego aktora, która spełnia się w roli mamy czterech pociech, nigdy nie bała się poruszać w sieci stereotypowych tematów, jak karmienie piersią w miejscach publicznych, czy publikowaniu odważnych zdjęć swojego ciała na Instagramie. I choć ma zarówno fanów, jak i hejterów, nie zważa na tych drugich i postępuje według ustalonych przez siebie zasad. Ostatnio przy okazji reklamy pewnej marki bieliźnianej pokazała, jak wygląda jej ciało po urodzeniu czwartego dziecka.

Aleksandra Żebrowska urodziła czwórkę dzieci. Tak wygląda jej ciało

Aleksandra Żebrowska wyszła za Michała Żebrowskiego w 2008 roku. Para nigdy nie ukrywała, że marzy o dużej rodzinie i po 15 latch od sformalizowania małżeństwa może powiedzieć, że się jej udało. Kobieta urodziła najmłodszą z czterech pociech w lipcu i choć nie katuje się na siłowni, wydaje się, jakby wróciła do formy sprzed sylwetki. Zdjęcie jej ciała, które miało być reklamą staników, zachwyciło wiele osób.

- Pani Olu, chciałabym mieć taki brzuch!

- Ani jednego rozstępu, zazdroszczę!

- Czy ten płaski brzuch wydał na świat dzieci?? Heloł, jak ty to robisz?!

Wy również jesteście pod wrażeniem stanu sylwetki matki czwórki dzieci? Musimy przyznać, że forma Aleksandry Żebrowskiej naprawdę imponuje, jednak warto pamiętać, że każde ciało jest inny, każdy ma inny metabolizm i najważniejsze, by czuć się dobrze samemu ze sobą i nie podążać na siłę za popularnymi schematami.

Sonda
Lubisz Olę Żebrowską?

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają