Violetta. Hitowa telenowela z Martiną Stoessel w TVN7 od 1 września 2014

2014-08-20 13:00

"Violetta", hitowa argentyńska telenowela, która podbiła serca dzieci i młodzieży na całym świecie już od 1 września 2014 na antenie TVN7. Serial "Violetta", który sprawił, że Martina Stoessel stała się największą dziecięcą gwiazdą emitowany do tej pory na Disney Channel teraz będzie można obejrzeć także w TVN7. Emisja 1 sezonu "Violetty" od poniedziałku, 1.09.2014 o godz. 18.00.

"Violetta" 1 sezon w TVN7 od poniedziałku do piątku o godz. 18 w TVN7

"Violetta" w TVN7 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów telenoweli o przygodach nastoletniej piosenkarki Violetty Castillo i jej przyjaciół ze szkoły muzycznej Studio21. Już po wakacjach 2014 widzowie w Polsce będą mogli obejrzeć 1 sezon "Violetty".

Argentyńska telenowela dla młodzieży „Violetta”, znana z anteny Disney Channel będzie emitowana przez cały tydzień. Dla wiernych fanów "Violetty" to doskonała okazja, by przypomnieć sobie jej losy przed emisją 3 sezonu. A nowe odcinki "Violetty" w Disney Channel już jesienią 2014.

Przeczytaj: "Violetta" 2 sezon. Nowi bohaterowie i zmiany w życiu Violetty

O czym jest serial "Violetta"?

"Violetta" to telenowela o uzdolnionej muzycznie dziewczynie Violetcie, która wraca ze swoim ojcem Germanem (Diego Ramos) do rodzinnego Buenos Aires. Odnajduje tam przyjaciół, odkrywa pierwszą miłość oraz rozwija swoją pasję do muzyki.

W 1 sezonie serialu "Violetta" nastoletnia Violetta Castillo na początku nie wie, że jest obdarzona wielkim talentem. Zdolności wokalne odziedziczyła po matce, znanej piosenkarce, która zginęła w tragicznym wypadku, gdy Violetta była jeszcze małą dziewczynką.

Zobacz: Burza. La Tempestad z Williamem Levy w TV4 od września. O czym jest nowa telenowela?


German, jej ojciec, jest odnoszącym sukcesy inżynierem, który choć bywa surowy i nadopiekuńczy, bardzo kocha swoją córkę. Z troski o Violettę zataja przed nią prawdę o jej matce i nie chce, żeby ona podążyła tą samą drogą.

Po tragicznej śmierci żony, zabrał córkę do Madrytu i samotnie wychowywał, z dala od rówieśników. German jest świadomy wielkiego talentu córki i pozwala jej brać lekcje gry na pianinie, ale trzyma ją z daleka od mikrofonu.

Wszystko zmieni się, gdy oboje powrócą do rodzinnego miasta: Buenos Aires. Violetta rozpocznie naukę w prestiżowej szkole muzycznej Studio 21. Pozna Angie (Clara Alonso), nauczycielkę i opiekunkę, która uświadomi ją o wielkim potencjale, jaki w niej drzemie. Nawiąże także nowe znajomości, które będą towarzyszyć jej w nauce.


Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Violetta"? Polub nas na FACEBOOKU!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE