Voyager Music & Dario Isidoris podbijają Polskę i Włochy!

2022-05-23 0:45
Voyager Music & Dario Isidoris w wyjątkowym muzycznym duecie
Autor: Archiwum prywatne

Takiego duetu jeszcze nie było! Mariusz Cierpikowski z Voyager Music, autor hitu „Polskie dziewczyny” i włoski artysta Dario Isidoris połączyli swoje siły. Owocem ich współpracy jest utwór „Jesteś marzeniem - Sei un sogno”.

Voyager Music & Dario Isidoris podbijają internet wspólną produkcją „Jesteś marzeniem - Sei un sogno”, nagraną w klimatach italo disco. Jak doszło do tego wyjątkowego duetu?

- Kiedyś graliśmy koncerty ze swoimi zespołami na tej samej imprezie charytatywnej. Jak się okazuje dobro powraca i rodzi kolejne piękne rzeczy. Później wszyscy zostali zaproszeni na wspólną kolację, co jak wiadomo sprzyja integracji. Tak nam się fajnie rozmawiało, że postanowiliśmy coś wspólnie zrobić. Za jakiś czas napisałem piosenkę i wysłałem ją do Dario. On ją zaakceptował, później zrobiliśmy próbę, następnie zarejestrowaliśmy numer w studiu nagrań, a potem powstał teledysk - opowiada „Super Expressowi” Mariusz Cierpikowski.

Lider grupy Voyager Music miał nie lada wyzwanie przy pisanie polsko-włoskiego tekstu, ale wszystko się udało i efekt finalny jest fantastyczny.

- Nie było łatwo napisać utwór, który miałby odpowiedną ilość sylab i po polsku i po włosku, będzie się rymował i na dodatek będzie miał sensowne tłumaczenie… Pierwszy raz tak długo, bo ponad miesiąc pracowałem nad tekstem jednej piosenki - zdradza nam artysta.

Gwiazdy są zadowolone ze swojej współpracy i nie wykluczają jej kontynuacji.

- Świetnie dogadujemy się, mamy podobną wrażliwość muzyczną. Myślę, że „Jesteś marzeniem - Sei un sogno” nie będzie naszą pierwszą i ostatnią produkcją. Mamy też plany koncertowe. Jeśli wszystko dobrze się ułoży to być może polecimy z naszą piosenką także do Włoch. Negocjacje wciąż trwają, a co wyjdzie to czas pokaże - mówi pełen optymizmu Mariusz.

- Współpraca z Mariuszem była bardzo fajna. Dogadywaliśmy się pod każdym względem, tak że finalnie każdy z nas jest zadowolony. Obaj liczyliśmy się ze swoim zdaniem i wrażliwością muzyczną. Cieszę się, że zrobiliśmy ciekawy polsko-włoski utwór. Mariusz jest przede wszystkim dobrym i serdecznym człowiekiem. Dodam, że przeboje Mariusze nie były mi obce - opowiada Dario, który od dziesięciu lat mieszka w Polsce.

Muzyk ma żonę Polkę i trójkę dzieci. Jest znany również z występów, m.in. w programach „Must be the music” oraz „Śpiewajmy Razem. All Together Now”. W kraju nad Wisłą czuje się doskonale.

- Polska publiczność przyjęła mnie bardzo ciepło. Cieszę się, że mogę dla niej śpiewać - dodaje gwiazdor.

Ciekawostką jest, że klip do piosenki "Jesteś marzeniem - Sei un sogno” powstał częściowo w Polsce, a częściowo we Włoszech. W teledysku wystąpił również syn Mariusza - Maciej Cierpikowski i modelka Katarzyna Gęstwa.

Koniecznie musicie zobaczyć ten klip!

Irena Santor: Cieszę się, że jestem. Doceniam każdą piękną chwilę!
Sonda
Lubisz nowości muzyczne, czy wolisz stare dobre hity?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE