W takiej roli jeszcze go nie widzieliśmy. Tomasz Kammel udzielił ślubu swojej siostrze

2023-10-01 21:55

Tomasz Kammel znany jest z wielu programów telewizyjnych. Prezenter sprawdza się znakomicie jako gospodarz programów, konferansjer, wodzirej. Ale w takiej roli jeszcze chyba nie występował. W sobotę, 30 września, na jego Instagramie pojawiła się informacja, że jedzie udzielić ślubu. Okazało się, że za mąż wychodziła jego kuzynka, Nawojka Chałupińska, którą w relacjach nazywa "naj sis".

Tomasz Kammel

i

Autor: AKPA

Tomasz Kammel udzielił ślubu swojej siostrze

W różnych rolach mogliśmy już podziwiać Tomasza Kammela, ale takiej się nie spodziewaliśmy. Gwiazdor TVP zdradził, że pojechał na ślub swojej kuzynki, by tam przyjąć rolę mistrza ceremonii i symbolicznie połączyć nowożeńców. Wydarzenie pełne emocji, bo za mąż wychodziła kuzynka prezentera, z która najwyraźniej jest mocno związany i która nazywa ukochana siostrą. Ślub odbył się w niezwykle urokliwym miejscu - ogrodach Pałacu Pakoszów. " To był turbo piękny dzień i mega piękna noc. Moja naj sis wyszła na dobre za mąż" - napisał w relacji.

Ślub w Nowym Jorku. Z gośćmi on-line

Panna młoda, czyli "naj sis" Kammela to Nawojka Chałupińska. Nie jest celebrytką, ale w świecie show-biznesu jest osobą rozpoznawalną. Pracowała między innymi w Radiu Zet i Tidalu. Ślub ze swoim ukochanym Patrykiem wzięła już raz - wiosną tego roku w Nowym Jorku. Na żywo towarzyszyli im tylko świadkowie, a rodzina i przyjaciele obserwowali uroczystość on-line. Młodzi jednak odczuli brak bliskich w tej ważnej dla siebie chwili, dlatego postanowili zorganizować wszystko jeszcze raz - w Polsce.

Ślub i wesele w pałacu, poprawiny w remizie

Było wesele, biała suknia, piękne kwiaty i, jak widzimy na zdjęciach, fantastyczna zabawa. Młodzi i goście zrobili sobie też symboliczne zdjęcie na tle tęczy, które panna młoda na swoim Instagramie opatrzyła prostym podpisem "Love" i tęczową flagą. A po weselu były jeszcze poprawiny w stylu zabawy w remizie. Zdjęcia z imprezy wrzucił z kolei Damian Michałowski. Prowadzący "Dzień dobry TVN" napisał w poście: "Niech żyją poprawiny! Remiza, galareta, literatki, sałatka jarzynowa. Sto lat młodej parze!"

Tak wyglądał ślub Katarzyny Niezgody. Zobacz przysięgę i pierwszy taniec młodej pary
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany