Wakacyjna Trasa Dwójki 2021: kolejny przystanek na Podlasiu. Gwiazdą wieczoru Edyta Górniak

2021-08-01 9:07
Edyta Górniak nowa piosenka
Autor: Akpa Edyta Górniak nowa piosenka

Z roztańczonego Koszalina gwiazdy w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 przeniosą się na drugi koniec Polski. W ten weekend gwiazdy zgrają w letnie stolicy Podlasia. Kto wystąpi 1 sierpnia w Augustowie?

Gwiazdy Bez Maski - Cleo i Górniak pojednały się w pandemii. Cleo: Górniak do mnie zadzwoniła

Połowa wakacji już za nami, ale gospodarze największego tego lata cyklu koncertowego z udziałem popularnych polskich artystów nie zwalniają tempa. Za nami już pięć pełnych energetycznych przebojów koncertów, które w każdy weekend zapraszały do wspólnej zabawy publiczność z różnych zakątków Polski. Następnym przystankiem stanie jedna z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejscowość na Podlasiu - Augustów.

Do wspólnej zabawy zaproszą publiczność nie tylko polskie, ale i zagraniczne gwiazdy. O gorącą atmosferę w pierwszy sierpniowy wieczór zadbają m.in. niemiecka wokalistka Oceana czy energetyczny duet o francusko-włoskich korzeniach Shanguy. Na scenie augustowskiego amfiteatru wystąpią również m.in. zespół Kombi, Piękni i Młodzi Filip Lato czy zespół Milano. Gwiazdą wieczoru będzie Edyta Górniak.

Emisja w TV:

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2021

niedziela 20.00 TVP 2

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE