Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Koszalin. Było gorąco! [GALERIA]

2021-07-26 13:28
Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Koszalin. Było gorąco! [GALERIA]
Autor: AKPA Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Koszalin. Było gorąco! [GALERIA]

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 trwa w najlepsze. W niedzielę 25 lipca artyści zawitali do Koszalina. Na scenie amfiteatru dały gorący popis podczas koncertu "Lato muzyka zabawa". Publiczność szalała do hitów disco polo, utworów Rafała Brzozowskiego czy In-Grid. Było naprawdę gorąco! Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.

Podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 w Koszalinie wystąpiły wielkie gwiazdy. Imprezę poprowadziła Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, a za kulisami stanęła Izabella Krzan i Norbi. Koncert rozpoczął się występem Mikołaja Krawczyka. Aktor zaśpiewał "Wakacje z Blondynką", a zaraz po nim na scenie w Koszalinie podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki pojawił się Rafał Brzozowski, następnie Zenek Martyniuk, aż w końcu Izabela Trojanowska. Ostatnia z artystek zaliczyła przykrą wpadkę. Upadła na scenie po zaśpiewaniu "Już nie ma dzikich plaż". Więcej: Izabela Trojanowska upadła podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Co jej się stało? Po występie aktorki znanej m.in. z "Klanu", przyszła pora na energetyczną Carlę Fernandes z coverem Jennifer Lopez "Let's Get Loud". W Koszalinie wystąpił też Marcin Miller z zespołem Boys, In-Grid oraz Long & Junior z piosenką "Kochanie bądź moją królową". Nie zabrakło też hitów zespołu Weekend, występu Gromee i Pawła Skiby. Wśród artystów pojawiła się także Marien z utworem "Letni wiatr". Publiczność szalała, a zdjęcia z imprezy znajdziecie w naszej galerii poniżej.

NIE PRZEGAP: Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - miasta, daty koncertów. Gdzie i kiedy wystąpią wielkie gwiazdy?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 w Żywcu. Wśród gwiazd Alvaro Soler!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE